İnşaat Konteyner

Son yıllarda Dünya genelinde adından söz ettiren projelerin gerçekleştirildiği inşaat sektöründe inşaat konteyneri şantiye ortamlarının en çok tercih edilen yapı modeli arasında yer alıyor. Şantiye yerleşkelerinde yönetici ofisi, satış ofisi, teknik ekip ofisi gibi ihtiyaçların yanı sıra özellikle işçilerin konaklaması için yatakhane, yemekhane, wc duş ünitesi, çamaşırhane, dinlenme alanları, kantin, ibadethane gibi yapı ihtiyaçları için ilk tercih edilen yapı modeli arasında yer alıyor.

Yeni nesil konteyner teknolojisi ile yüksek kalitede ve uzun ömürlü yapıda üretilen Karmod inşaat konteyneri kolay kurulumu ve cazip fiyatlarıyla Dünyanın önde gelen projelerinin tercihi. Tamamlandığında Dünyanın en büyük havalimanı olacak İstanbul’un 3. Havaalanının ilk şantiye konteynerlerini Karmod üretti. Yine şu ana kadar Dünyada tesbit edilebilmiş en yüksek doğalgaz rezervine sahip Azerbaycan Bakü yakınlarında bulunan Şahdeniz 2 projesinin konteyner ve prefabrik yapılardan oluşan şantiye yapılarında Karmod tercih edildi.

 

Karmod yeni nesil sandviç panel duvar ve çatı sistemi, pvc çift ısıcamıl pencere sistemi ve ful demonte vidalı ve geçmeli yapı özelliğiyle ısı yalıtımından nakliyeye çok sayıda üstünlüğü üzerinde barındırıyor.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail