Iğdır Prefabrik Ev

Iğdır ilimize özel mimari tasarımlarda prefabrik evleri Türkiye'nin Dünya markası Karmod prefabrik güvencesiyle sunuyoruz. Karmod prefabrik ev modelleri uzman mimar ve mühendisler kontrolünde estetik ve fonksiyonel kullanımda hazırlanmaktadır. Karmod prefabrik hazır evler dört mevsim kullanıma uygun standartlarda Iğdır ilimizin iklim koşuları da dikkate alınarak üretim yapılmaktadır.

Iğdır için üretim yaptığımız prefabrik evler Karmod prefabrik yapının modern üretim tesislerinde bant sistemiyle kaynaksız vidalı prefabrik üretim teknolojisi kullanılarak imal edilmektedir. Yüksek kalitede malzeme kullanımıyla fabrika ön üretimleri tamamlanan prefabrik hazır evler Iğdır ilimizdeki montaj yapılacak alana sevk edilerek uzman Karmod ekiplerince kurulum yapılmaktadır. Iğdır için prefabrik evler tek katlı veya iki katlı modellerde yapılabilmektedir.

Iğdır prefabrik evler de Karmod markasını biliyor ve tercih ediyor. Iğdır ilimizdeki prefabrik evlerimiz üretim ve montaj hatalarına karşı Karmod satış sonrası hizmet güvencesi altındadır.

Iğdır prefabrik ev fiyatlarında Karmod kalite ve fiyat aIğdırtajı farkını yaşayın. Üretimden montaja kadar kullanıma hazır olarak teslim edilenIğdır ilimize özel prefabrik hazır evler elektirikten su tesisatına penceresinden kapısına, çatısından boyasına kadar usta gerektirmemesi nedeniyle prefabrik ev fiyatları açısından çok caziptir.

Siz de Karmod kalitesiyle Iğdır'da prefabrik hazır eve sahip olup bir ömür ailenizle mutlu yaşamak için iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail