Satılık ev ilanlarına baktığınızda eski ve tamirata ihtiyacı olan evlerin çok ucuz olmadığını fark edebilirsiniz. Konteyner ev İçel dahil tüm illerde bu yüzden daha cazip bir fırsat olarak görülebiliyor. Çok yüksek meblağlar ödeyerek 2.el ev almak yerine fiyatları daha makul olan sıfır bir eve sahip olma fikri kesinlikle daha mantıklı görünüyor.Üstelik yıllardır aynı sektör içerisinde yoğun bir biçimde projeleri hayata geçiren firmamız bu noktada karmod konteyner ev çözümleri ile size seçenekler sunuyor. Günümüz şartlarında modern ev anlayışının en bariz hali olarak tanımlayabileceğimiz konteyner modelleri yapıları size sunuyor. Tecrübemiz ve teknolojiyle iç içe geçen bakış açımızla 2. el ev fiyatları ile karşılaşmak zorunda kalmıyorsunuz.


Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Konteyner Ev Fiyatları

Bildiğiniz gibi soğuk, ısı ve nem gibi faktörler geleneksel betonarme yapılar için yıpratıcı unsurlardır. İkinci el ev için yıpratıcı gözüken bu unsurlar haliyle konteyner ev tipi yapılarda da aynı etkileri gösterebilir. Fakat yalıtım malzemeleri, planları ve kullanılan tüm teknolojiler bunun üzerine kurgulanmıştır.


Dolayısıyla ev modelleri ve fiyatları için karşılaştırma yaptığınızda bariz bir fark görebiliyorsunuz. Ev ölçüleri ve iç görünümü tamamıyla modern olmasından ötürü daha önce baktığınız satılık ev fiyatlarına kıyasla daha kârlı olmanızı sağlayacaktır. En basit şekliyle tadilat ihtiyacı doğmayacağı için uzun süre gönül rahatlığıyla oturabileceğiniz bir eve sahip olacaksınız.


Konteyner Ev ModelleriKAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Çatılı konteyner modelleri çoğunlukla standart bir tasarıma sahiptir. Bunlar önceden hazırlanmış projeleri ile doğru orantılı olarak sunulur. Fakat planları üzerinde oynama yapabilmeye müsait olduğundan dolayı sizlerin taleplerine de karşılık verebilir. 21 metrekare olan modülü dilerseniz daha da büyütebilirsiniz. Aynı zamanda içi hoşunuza gitmediğinde buna dair değişiklikler talep edebilirsiniz.


Genel hatlarıyla 21 metrekarenin dışında 35 ve 42 metrekare olarak iki ana tasarımdan daha söz edilebilir. Dilediğiniz birisini seçerek ev yapımı ile uğraşmadan hazır bir biçimde teslim alabilirsiniz. Şirketimizin bünyesinde bulunan tüm ev modelleri hem ucuz fiyatları hem de her noktada kurulabilir ve taşınabilir olmalarıyla tercih sebebi olmaktadır.


İçel Konteyner Ev fiyatları
İçel Konteyner Ev İçel Konteyner Ev İçel Konteyner Ev İçel Konteyner Ev İçel Konteyner Ev

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Ev fiyat listesi ile sahip olabileceğiniz modellerin kurulmuş olan benzerlerini görebilir, içlerini gezerek fikir sahibi olabilirsiniz. Bunun yanı sıra konteyner tasarımların avantajlarından faydalanarak iki katlı ev modellerine de yoğunlaşabilirsiniz. Ev büyüklüğü için neye ihtiyaç duyuyorsanız ona uygun çözümler üretileceği için 2+1 ya da daha büyük tasarım isteyebilirsiniz.


Tek kişilik projelerde de 1+1 ya da 1+0 tek modüllü konutlar bulunuyor. Daha önce satın almış müşterilerin yaptıkları yorumları incelediğinizde de ev nasıl yapılır diye hiç düşünmediklerini gözlemleme şansına sahipsiniz. Sizin yapmanız gereken tek şey karar vermektir. Sonrasında arsanızın olduğu noktaya dilediğiniz zaman yalnızca 1 gün içerisinde Konteyner ev İçel olarak kurulumu tamamlamaktayız.


Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail