Hazır Paket Evler

Şehir hayatında kalabalık yaşamın yol açtığı karmaşa insanı stres dolu bir çıkmaza itti. Başta trafik sorunu olmak üzere, yüksek gürültü, üst üste apartmanlardaki dar mekanlarda yaşamın getirdiği etkenler kaçınılmaz stresli yaşamı iyice tetikledi. Bu ciddi sorunlardan bunalan modern insan stresten uzaklaşarak doğaya, sakinliğe kaçabileceği, kendini rahatlatabileceği mekanları hep hayal etti.

 

Modern insanın bu arayışına çözüm üreten konut modeli prefabrik yapı sektöründen geldi. Hazır paket evler stresli yaşamın bunaltıcılığından kısa süreliğine de kaçmak isteyen şehir insanına doğa içinde ev sahibi olabilmesi için büyük kolaylık sağladı. 2+1 ve 3+1 ev planına sahip çok sayıdaki hazır paket ev modeli yenilikçi tarzı, kısa sürede hazır hale getirilebilen kurulum ve hazır ev fiyatları avantajlarıyla bu yöndeki konut taleplerine çözüm getirdi.

 

 

Aynı gün kullanılabilen avantajlı hazır paket ev modeli

Prefabrik yapı sektöründeki yenilikçi teknolojilerle üretilen evler doğada müstakil ev taleplerini çok iyi analiz ederek müşteri beklentilerine sundu. Talep edilen ev modeli konut sahibi olmak isteyenleri inşaat sorunlarıyla uğraştırmayacak, usta peşinde koşulmayacak, kısa sürede hazır olacak ve en önemlisi aynı zamanda oldukça da ekonomik ev fiyatlarına sahip bir model olacaktı. Sektördeki uzmanlığıyla Karmod müstakil ev arzulayanların aynı gün kullanımına sunulabilen avantajlı hazır paket evlerin üretimine başladı.

 

Bu güzel sistemle verandası dahil 42 m2 kapalı kullanım alanına sahip 2+1 hazır evi Türkiye’nin her yerinde tek bir tırla sevk ediyor, uzman kurulum ekipleriyle sadece 6 saat içerisinde kurulum yaparak kullanıma sunuyor. Üstelik hazır evin elektrik tesisatları ve armatürleri, temiz ve atık su tesisatlarıyla armatürleri, wc duş ünitesi, mutfak evyesi gibi tüm detayları ile kullanıma hazır. Size düşen sadece güvenli ve pratik bağlantı yapılabilecek şekilde bina dışarısına bırakılan elektrik ve su tesisatlarını ana dağıtım şebekelerine bağlatmak.

Hem uzun ömürlü hem de ekonomik ev hazır paket ev

Hızlı üretim ve hızlı kurulum avantajları sahip hazır paket evler ekonomik hazır ev fiyatlarıyla da çok cazip. Teknolojik modern üretim bant sisteminde duvardan çatıya tüm yapı birleşenleriyle imal edilip sevk olan hazır ev modelleri Dünyanın neresinde olursa olsun uluslararası nakliye standartları ile taşınarak kurulum yapılabilmektedir. Prefabrik evi oluşturan duvar, çatı, kapı, pencere, çatı örtüsü, iç ve dış kaplamaları, elektrik ve su tesisat malzemeleriyle beraber armatürleri vb. detaylar paket konut modeline dahil olarak üretilmektedir. Bu sistemle ev sahibi almak isteyen müşteri henüz en başta ne kadar para ödeyeceğini bilmekte diğer aşamalarda sürprizlerle asla karşılaşmamaktadır.

 

Kullanılacağı il veya ülke iklim koşulları dikkate alınarak projelendirilen ekonomik prefabrik evler uzun ömürlü yapı sınıfında olup yüksek izolasyonu ve güvenli yapı sistemiyle konforlu yaşam alanları hazırlar. Konutlar proje aşaması sonrası kısa sürede modern hatta üretilerek sevk edilmektedir. Karmod ekipleriyle yerinde montajlanan hazır paket ev çok hızlı kuruluma sahip olup kısa sürelerde kullanıma hazır hale getirilebilmektedir.

 

10 cm dış duvar kalınlığı ile yüksek izolasyon içeren hazır ev fiyatlarıyla da tüketicinin yüzünü güldürüyor. Klasik üretimli konutlara göre yüzde 30’lara varan hazır ev fiyat avantajları ve yüksek yalıtımın getirdiği enerji tasarrufuyla kazandırıyor.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail