Hazır Paket Evler

Hızlı üretim ve hızlı kurulum avantajlarına sahip hazır paket evler ekonomik konut fiyatları ile de çok cazip. Teknolojik modern üretim bant sisteminde tüm birleşenleriyle imal edilip paketlenen hazır ev modelleri Dünyanın neresinde olursa olsun uluslararası nakliye standartları ile taşınarak kurulum yapılabilmektedir. Prefabrik yapıyı oluşturan duvar, çatı, kapı, pencere, çatı örtüsü, iç ve dış kaplamaları, elektrik ve su tesisat malzemeleriyle beraber armatürleri vb. detaylar paket konut olarak üretilmektedir.

Kullanılacağı il veya ülke iklim koşulları dikkate alınarak projelendirilen ekonomik konutlar uzun ömürlü yapı sınıfında olup yüksek izolasyonu ve güvenli yapı sistemiyle konforlu yaşam alanları sunmaktadır. Konutlar projelendimeden üretime sevkiyattan kuruluma çok hızlı kuruluma sahip olup günlerle ifade edilen sürelerde kullanıma hazır montajlanabilmektedir.

 

10 cm dış duvar kalınlığı ile yüksek izolasyon içeren hazır ev fiyatlarıyla da tüketicinin yüzünü güldürüyor. Klasik üretimli konutlara göre yüzde 30’lara varan fiyat avantajları içeriyor.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail