Halk Ekmek Büfesi

Sağlıklı ekmeğin satış noktası Halk Ekmek Büfesi

 

Halk Ekmek Büfesi, sağlıklı ve güvenilir ekmeğin halkla buluşma noktası. Modern ekmek fabrikalarında sağlık ve hijyen koşullarında üretilen milyonlarca ekmek Türkiye genelinde binlerce halk ekmek büfesi kabininde satışa sunularak güvenle soframıza ulaşıyor. Hem güvenilir hem leziz. Üstelik herkesin kolayca alabileceği şekilde çok ucuz.

 

Bu güveni tesis eden sadece modern üretim tesisleri değil şüphesiz. Stış noktalarının da bu güvede oldukça büyük katkısı var. Karmod büfe kabinleri halk ekmeklerin üretimle başlayan kalite ve hijyen zincirini tüketici ile buluşmasına kadar devam ettirmede en büyük yardımcı kuşkusuz. Halk ekmek büfe kabininden aldığımız taze ve çıtır lezzetler soramıza kadar uzanarak unutulmaz damak tadlarına dönüşüyür.  


 

Tıpkı İstanbul Halk Ekmek (İHE) unlu mamüllerinin tüketiciyi ulaşana kadar ekmek büfe kabinlerimizle sağladığımız katkı gibi. İHE her gün İstanbul’daki 3 büyük ekmek üretim tesisinde bulunan 15 üretim hattında hazırladığı iki milyona yakın ekmeği 3000’in üzerinde ekmek büfe kabinleri satış noktaları kanalıyla tüketiciyle buluşturuyor. 250 gr. halk ekmekle beraber 51 çeşit ürün büfe kabinleri vasıtasıyla sofralarla buluşuyor. Normal ekmek, organik ve tam buğday unlu ekmek, çavdarlı ve ruşeymli ekmek, glütensiz kuru pasta ve kurabiye, çavdarlı bandviç ekmeği, hamburger ekmeği, tost ekmeği, light tost ekmeği, çok tahıllı ekmek, altın çörek, çölyaklılara özel ekmek, akdeniz ekmeği bu zengin çeşitlerden sadece bir kaçı.

 

Karmod olarak Türkiye’deki binlerce halk ekmek satış noktasının çoğunda ekmek satış kabinlerimizle Türkiye’nin ekmeğine güven katıyoruz, hijyen katıyoruz, lezzet katıyoruz. İstanbul Halk Ekmek A.Ş., Bursa Halk Ekmek, Ankara Halk Ekmek, Samsun Halk Ekmek, Van Halk Ekmek, Gebze Belediyesi Halk Ekmek Karmod Büfe Kabinlerin tercih edildiği ekmek satış büfelerinden öne çıkanları.

 

Değerli mekanlara özel, çeşitli unlu mamül sunumu yapabilirsiniz

Karmod kabin şehrin kalabalık ve değerli mekanlarında en az yer kaplayarak çok pratik ekmek satış büfe çözümü sunar. Yoğun ve hızlı satışa özel hazırlanmış raf sisteminde 50’nin üzerinde ürün çeşidi kolaylıkla sergilenebilir. Modern ekmek fabrikalarından günde 2-3 kez gelen ekmekler milyonlarca insana şehrin en işlek mekanında kolayca ulaştırılır.

 

En hijyenik ekmek satış büfesi

Karmod büfe kabin parlak ve yıpranmaz iç ve dış yüzeyiyle günlük temizliği oldukça kolaylaştırır. Pürüzsüz yüzeyde günlük ve anlık temizlik oldukça hızlı bir şekilde çok kısa sürede tamamlanabilir. Kir tutmaz parlak yüzeyde günlük temizliğin parlaklığı hemen farkedilir. Özel fırınlanmış CTP teknolojisi kullanılarak hazırlanan büfe kabin yapılarımızda alternatiflerde sıklıkla karşılaşılan koku yapma sorunları tamamen giderilmiş olup sürekli kullanımda temiz hava ortamını yaşatır. Ürün tadlarını fabrikadan geldiği tazelik ve kokusunda sofralara ulaştırır.

 

Karmod Büfe kabin camları ile de kullanım ergonomisi öne çıkartılmıştır. Pratik kullanımdaki hareketli satış camıyla ürün sunumu hızlı şekilde ve güvenle gerçekleştirilir.

 

Halk Ekmek Satış zincirinizi hemen hazırlayabilirsiniz

Kullanıma hazır Karmod büfe kabin yapılarımızla Halk Ekmek Satış zincirinizi kısa sürede oluşturarak hemen satışa hazır hale getirebilirsiniz. Halk Ekmek satışına özel tasarlayarak ürettiğimiz 270x270, 215x270 veya 270x390 ekmek büfesi kabinlerimiz bu önemli projenizde en iyi yardımcınız olacaktır. Türkiye genelinde çok sayıda Belediyenin halk ekmek satış projesine büfe kabinlerimizle destek olduk. Günlük ürettikleri milyonlarca ekmeği Karmod büfe kabinleriyle vatandaşa ulaştırdılar ve ulaştırmaya devam ediyorlar.

 

Karmod olarak kabin üretimindeki uzmanlığımızla onlarca veya yüzlerce ekmek büfe kabinini sahip olduğumuz teknolojilerle en kısa sürede hazırlıyor ve kullanıma hazır sevk ediyoruz. Kabinlerimizle halk ekmek projelererinizi kısa sürede gerçekleştirmeniz için uzmanlığımızla daima yanınızdayız.

 

Halk Ekmek. İstanbul’un halk ekmek büfeleri tercihi Karmod halk ekmek Büfeleri. Tarihi 7 tepeli şehrin hemen her köşesinde bir ekmek büfesi bulunur. Halk Ekmek ifadesiyle gelenek haline gelerek markalaşmış firmalar arasına giren İstanbul Halk Ekmek’in ekmek satış kabinlerinde tercih ettiği marka Karmod kabin.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail