Hakkari Prefabrik Ev

Hakkari ilimize özel mimari tasarımlarda prefabrik evleri Türkiye'nin Dünya markası Karmod prefabrik güvencesiyle sunuyoruz. Karmodprefabrik ev modelleri uzman mimar ve mühendisler kontrolünde estetik ve fonksiyonel kullanımda hazırlanmaktadır. Karmod prefabrik hazır evler dört mevsim kullanıma uygun standartlarda Hakkari ilimizin iklim koşuları da dikkate alınarak üretim yapılmaktadır.

Hakkari için üretim yaptığımız prefabrik evler Karmod prefabrik yapının modern üretim tesislerinde bant sistemiyle kaynaksız vidalı prefabriküretim teknolojisi kullanılarak imal edilmektedir. Yüksek kalitede malzeme kullanımıyla fabrika ön üretimleri tamamlanan prefabrik hazır evler Hakkari ilimizdeki montaj yapılacak alana sevk edilerek uzman Karmod ekiplerince kurulum yapılmaktadır. Hakkari için prefabrik evler tek katlı veya iki katlı modellerde yapılabilmektedir.

 

Hakkari prefabrik evler de Karmod markasını biliyor ve tercih ediyor. Hakkari ilimizdeki prefabrik evlerimiz üretim ve montaj hatalarına karşı Karmod satış sonrası hizmet güvencesi altındadır.

Hakkari prefabrik ev fiyatların da Karmod kalite ve fiyat aHakkaritajı farkını yaşayın. Üretimden montaja kadar kullanıma hazır olarak teslim edilen Hakkari ilimize özel prefabrik hazır evler elektirikten su tesisatına penceresinden kapısına, çatısından boyasına kadar usta gerektirmemesi nedeniyle prefabrik ev fiyatları açısından çok caziptir.

Siz de Karmod kalitesiyle Hakkari'da prefabrik hazır eve sahip olup bir ömür ailenizle mutlu yaşamak için iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail