Üstün Özellikler Karmod Sandwich Panel Konteynerde Birleşti.

Üstün Özellikler Karmod Sandwich Panel Konteynerde Birleşti.

Karmod’un; ‘Konteynerde Yeni Nesil’ sloganıyla üretime başladığı Sandwich Panel Konteyner modeli benzerlerine göre bir çok üstün özelliğe sahip.

Ar-Ge çalışmalarıyla özel geliştirilen Karmod yeni nesil konteyner kaynaksız vidalı sistemle üretilmektedir. Duvar ve ilk kez çatıda kullanılan sandwich panel sistemi duvarda 60 mm, çatıda ise 120 mm kalınlıkla maksimum ısı ve ses izolasyonu sağlamaktadır. Duvar panelleri gizli ara taşıyıcılarla birbirine montajlanmaktadır. Karmod konteynerin kendisine özgü açık kahverengi özel boyama tekniğiyle parlak görünüme sahiptir. Kullanıldığı ofis ve şantiye ortamlarında zindelik vermektedir.

PVC kapı ve pencere sistemi kullanılarak üretilen Karmod sandwich panel konteynerde elektrik sistemi sıva üzeri güvenli kablo kanal sistemiyle üretilmektedir. Yeni Nesil Sandviç Panel Konteyner Karmod kalite güvencesiyle 3 x 7 mt. ve 2,40 x 6 mt. ölçülerinde yirmiye yakın alternatifli planda üretim yapılmaktadır. Şantiye ofislerinde, işçi yatakhane ve yemekhanelerinde, satış ofislerinde, wc duş çözümlerinde güvenle kullanılmaktadır.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail