Tuvalet kabini modüler yapısıyla her yerde

Tuvalet kabini modüler yapısıyla her yerde

Modern üretim tesislerinde modern teknoloji kullanılarak üretilen Karmod tuvalet kabinleri benzerlerine göre yüksek kalitelidir. Bant sistemiyle otomosyon teknolojisiyle üretilen Karmod tuvalet kabini duvar panelleri ve koku yapmazlığıyla benzerlerinden ayrılır. Kapısından lavabosuna, tuvalet taşından klozetine, musluğundan menfezine tuvalet kabinlerinde kullanılan tüm malzemeler birinci sınıf üretimlerden oluşur. Karmod tuvalet kabini elektrik tesisatı ve armatürleri, su tesisatı ve armatürleriyle de birinci sınıf malzeme kullanılarak üretilmektedir. Tuvalet kabini fabrika montaj bandında montajlanarak kullanıma hazır sevk edildiği gibi nakliye avantajları için demonte olarakta üretilip sevk edilmektedir.Tuvalet kabini kullanım amacı ve özelliğine göre farklı nitelikte üretilebilmektedir. Tuvalet kabini tekli modelde olabileceği gibi ikili, üçlü hatta altılı ve yedili kabinlerde tek parça üretim yapılmaktadır. Karmod tuvalet kabini kullanım amacına göre istenilen adette tuvalet ve duş bölmelerinde üretilebilmektedir. Tuvalet bölmeleri müşteri talebine göre opsiyonel olarak alaturka tuvalet taşı, alafranga klozet wc, engelli tuvaleti, pisuar gibi tuvalet çözümleri uygulanabilmektedir. Bu üniteler tek yönde yan yana açılır kapı sistemiyle yapılabileceği gibi bayan – erkek kullanımına özel olarak arkalı önlü olarakta kapı sistemi yapılabilmektedir. Karmod demonte özellikteki modüler tuvalet kabinleri üretim sonrası kalite kontrol testleri yapılarak yükleme yapılmaktadır.

 

Karmod wc tuvalet portatif kolay taşınabilir yapısıyla seyyar tuvalet işlevindedir. Karmod tuvalet kabini kullanım şartlarına uyulması durumunda uzun yıllar güvenle kullanılabilmektedir. En önemli avantajı portatif kolay taşınabilir yapısıyla başka bir mekana rahatlıkla sevk edilebilmektedir.

 

Karmod Kabin, modüler kabinde uluslararası taşıma maliyetleri de dikkate alınarak ar-ge çalışmaları sonucunda demonte özellikte tuvalet kabinlerinin de üretimini gerçekleştirdi. Demonte modüler tuvalet kabinlerinin en önemli avantajı uluslararası taşıma standartları olan konteyner taşımacılığına uygun özellikler taşımasıdır. Karmod tuvalet kabininde bulunan demonte özellik özellikle çoklu siparişlerde büyük oranlarda nakliye maliyetlerinden avantaj sağlamaktadır. Demonte tuvalet kabinleri ister 150x150 ebatında tekli olarak ister 150x270 ikili özellikte sipariş verilebilmektedir. Demonte kabinlerin bir diğer avantajı yüksek adetli siparişlerde kısa sürede teslimat imkanının olmasıdır. Demonte tuvalet kabinlerinde diğerlerinde olduğu gibi kabin panelleri, tesisat malzemeleri, wc taşı monte edilmiş zemin, elektirik tesisatı vb. üniteler demonte olarak sevkiyat yapılarak, kurulum alanında uzman Karmod personelince kısa sürede montajlanarak kullanıma hazır olarak teslimat yapılmaktadır. Demonte tuvalet kabinleri alaturka tuvalet taşı, alafranga wc klozet, engelli wc ünitesi, duş kabini özelliklerinde tercihe göre üretim yapılmaktadır.

 

Karmod tuvalet kabini çok pratik, hijyenik ve sağlıklı tuvalet çözümüdür. Betonarme ve benzeri yapı modelleriyle yapılan tuvalet kabinlerine göre zaman ve ekonomik fiyatıyla büyük avantaj sağlamaktadır. Karmod modüler seyyar tuvalet kabininin en önemli avantajı bütün üniteleriyle hemen kullanıma hazır olarak teslimat yapılmasıdır. Temiz su tesisatı, tuvalet ünitesi, su tesisat armatürleri, atık su tesisat borusu, elektirik tesisatı ve armatürleri tamamen kullanıma hazır olarak üretilmektedir. Karmod tuvalet kabinini nakliye sonrası merkezi elektirik sistemine, merkezi su şebekesi sistemine ve atıksu şebeke sistemine bağlantıları yapılır yapılmaz hemen kullanabilirsiniz. Usta gerektirmeden tam fabrika üretimiyle Karmod tuvalet kabinleri ekonomik wc duş çözümüdür.

 

Şehir mimarisine uygun konulduğu mekana estetik ve kalite katan Karmod tuvalet kabini park ve bahçelerde, sosyal tesislerde, turizm tesislerinde, spor ve fuar organizasyonlarında, stadlarda, belediye tesislerinde, fabrikalarda, satış ofislerinde, bakkallarda, muhtarlıklarda, sağlık tesislerinde vb. mekanlarda uzun ömürlü olarak güvenli tuvalet duş çözümü olarak kullanılmaktadır.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail