Hayalinizdeki satılık evler çok yakınınızda.

Hayalinizdeki satılık evler çok yakınınızda.

İnşaat yapı sektöründe her geçen gün çok sayıda yeni projeye başlanmaktadır. Tamamlanan projelerde yer alan çok sayıda daire satılık evler katagorisine katılmaktadır. Son yıllarda gerek devlet destekli TOKİ’nin ağırlığı, gerekse büyük inşaat firmalarının sektörde büyük projeler gerçekleştirmesi sonucunda satılık evler adet olarak büyük artış gösterdi. Satılık evlerdeki bu yığılma teşvik edilen cazip konut kredileri ile eritilmeye çalışılıyor. Sektördeki temel sıkıntı satılık evlerin ihtiyaç duyulan adetlere göre yoğunlukta dağılım göstermemesinden kaynaklanmaktıdır. Özellikle büyükşehirlerde satılık evlerin ihtiyaç duyulan semtlerden ziyade henüz ulaşım açısından altyapısı tam oturmamış merkez dışındaki bölgelerde yoğunlaşması satılık ev stoğunun erimesini olumsuz etkilemektedir. İhtiyaç duyulan yerlerdeki az sayıda satılık evler fiyat açısından tavan yaparken, şehir merkezi dışındaki satılık evler fiyatları maliyetlerini anca çıkartır seviyede seyretmektedir. Hemen olmasa da ilerisi için merkez dışındaki bölgedeki konutlara yatırım yaparak satılık evlere bugünden sahip olma avantajlı gözüküyor.

Prefabrik hazır evler kısa sürede üretimleri ve kolay kurulumlarıyla oluşan konut açığını kapatmada güvenli ve uzun ömürlü ev modeli olarak öne çıkmaktadır. Karmod hazır prefabrik evler estetik tasarımlarıyla göz dolduruyor. Tasarım ve modellemeleri uzman mimar ve mühendisler kontrolünde hazırlanan prefabrik hazır evler dıştan bakıldığında villayı aratmayacak estetik tasarımlara sahiptir. İç tasarımlarıyla Karmod prefabrik hazır evlerde rahat ve konforlu mekanlar hedeflenmiştir. Karmod hazır evlere fiyat olarakta çok cazip imkanlarla sahip olmak mümkün. Modern teknolojik üretimle tam hammadde kullanımıyla imal edilen Karmod prefabrik hazır evler üretim israfı yapılmadan ekonomik fiyatlarla üretilmektedir. 

Kaynaksız vidalı sistem teknoloji kullanılarak üretilen Karmod prefabrik hazır evler kısa sürede fabrika ön imalat sonrası montaj yerine sevk edilerek uzman ekiplerce kurulum yapılmaktadır.

Karmod prefabrik hazır evler ev fiyatları yönüyle de karşılaştırıldığında klasik mimariyle üretilen ev modellerine göre kıyaslanmaz bir avantaja sahiptir. Karmod prefabrik hazır evler cazip fiyatıyla hemen teslim edilmektedir. Prefabrik hazır ev fiyatlarını cazip kılan en önemli noktaların birincisi fabrika bant sistemiyle tam malzeme kullanılarak seri üretilmesi ve üretim esnasında isrfa olmamasıdır. Prefabrik fiyatlarını cazip kılan ikinci nokta ise usta gerektirmemesi nedeniyle sağladığı büyük işçilik ve teknik eleman maliyet avantajıdır. Klasik mimaride üretilen binalarda, kum, çimento, tuğla olsun veya elektrik, su tesisat malzemeleri olsun bunlar çoğunlukla bol miktarda planlanmadan alınarak israf olmaktadır. Ayrıca bir binayı yaparken demir ustası, duvar ustası, beton ustası, elektirik tesisat ustası, su tesisat ustası, sıva ustası, boya ustası, pencere ustası, çelik kapı ustası, iç kapı ustası gibi akla gelen her alanda usta gerektirmektedir. Prefabrik hazır evlerde ise ne yukarıda saydığımız inşaat malzemelerinden biri ne de uzmanlık ve nitelik isteyen uzmanlardan birine ihtiyaç duyulmamaktadır. Prefabrik hazır evler bant sistemiyle tam malzeme kullanılarak üretildiğinden çevreci yapılardır. Prefabrik yapılarda kullanılan bir çok malzeme dönüşümlüdür. Ayrıca prefabrik yapı ve ev bulunduğu mekandan kaldırılmak istendiğinde vidalı demonte sistem avantajıyla sökülerek başka bir mekana kolaylıkla kurulum yapılabilmektedir. Türkiye’de hazırlanıp dünyaya pazarlanan Karmod satılık evler estetiği, ergonomisi, uzun ömürlü yapısı, fonksiyonel kullanıma sahip planlaması ve üretim kalitesiyle tercih sebebi benzersiz yapı çözümüdür.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail