Şantiye yapılarıyla hemen kazanmaya başlayın.

Şantiye yapılarıyla hemen kazanmaya başlayın.

Büyük inşaat projeleri, yol şantiyeleri, hava alanı yapım şantiyeleri, tatil köyü yapım şantiyeleri, hızlı tren şantiyeleri, baraj şantiyeleri, maden ocağı şantiyeleri, gibi benzeri şantiye ortamlarında verimliliği artıracak ve zinde ortamlar sunacak mekanlar hedeflenmektedir. Eskinin klasik şantiye yapılarının minimum ihtiyaçları karşılayan şantiye ortamlarına karşı modern şantiye yapılarında verimliliği artırmak açısından son derece konforlu ortamlar hazırlanmaktadır. Dinlenme alanları, eğlence ortamları, yatakhaneler, yemekhaneler, wc duş üniteleri, spor ve aktivite salonlarıyla modern şantiye yapıları yüksek konforu içermektedir.
 

Şantiye yapılarının gerekliliği olan hızlı kurulum, konforlu ortam gözönüne alınarak hazırlanan Karmod şantiye yapıların avantajlı fiyatlarla sunuluyor. 1986 yılından bugüne üretim yapan Karmod iki tarz şantiye yapı modeliyle müşteri taleplerine cevap veriyor. Bunlar prefabrik şantiye yapıları ve konteyner şantiye yapılarıdır.

 

Bunlardan ilkini oluşturan Karmod prefabrik şantiye yapıları Modern fabrika tesislerimizde yüksek teknoloji kullanılarak kaynaksız vidalı sistemle üretim yapılmaktadır. Karmod prefabrik şantiye yapılarının planları yorucu şantiye çalışma şartları düşünülerek dinlendirici konforlu mekanlar hedeflenerek oluşturulmuştur. Müşteri beklentileri de dikkate alınarak uzman mimar ve mühendisler kontrolünde hazırlanan Karmod şantiye yapı projeleri maksimum verimlilikte üretim yapılmaktadır. Karmod prefabrik şantiye yapılarının avantajlarını şöyle sıralayabiliriz; Uzman teknik ekiple müşteri beklentileri dikkate alınarak hazırlanan fonksiyonel kullanımda planlar, modern teknoloji kullanılarak uzman personelle kısa sürede üretim, aynı anda çok sayıda projeyi gerçekleştirecek şekilde organize olmuş uzman montaj ekiplerince kısa sürede kurulum, en önemlisi satış sonrası teknik destek hizmetimizdir. Üretim ve satış sonrası tecrübemizle Karmod şantiye yapılarıyla projenize başlamadan kazanmaya başlayın.

 

Şantiye yapısı için hazırladığınız kendi projenizi yaptırabileceğiniz gibi dilerseniz Karmod’un uzman teknik ofisinde estetik ve fonksiyonel kullanım ortamları düşünülerek hazırlanan çok sayıda alternatife sahip şantiye modellerimizden birini beğenerek üretim yapabiliriz. Dilerseniz şantiye yapınıza özel olarak planladığınız projeyi Karmod güvencesiyle yüksek kalitede ve kısa sürede hayata geçirebilirsiniz.

 

Prefabrik şantiye yapılarının kompleksi içerisinde yönetici çalışma ofisi, mimar ve mühendis çalışma ofisi, dinlenme salonları, mutfak, yemekhane, seminer ve toplantı salonları, tv sinema izleme salonları, spor salonları, eğlence etkinlik odaları, yatakhaneler, wc duş üniteleri vb. alanlar yer almaktadır.

 

Prefabrik şantiye yapıları proje büyüklüğüne göre tek katlı ve iki ktalı olarak üretim yapılabilmektedir. Prefabrik şantiye yapılarımız duvar panellerinden çatısına, penceresinden kapısına, elektirik ve su tesisatından bunların armatürlerine kadar her detay fabrika ön üretimi sonrası kurulum alanına sevk edilerek uzman montaj ekiplerimizce kısa sürede kurulum yapılarak kullanıma hazır teslimat yapılmaktadır.

 

Karmod’un şantiye yapı modellerinden bir diğeri de konteyner şantiye yapılarıdır. Konteyner şantiye yapıları 3x7 mt. ve 2.4x6 mt. ebatlarında standart üretimlerin yanı sıra birleşimli demonte sistemle 3 kata kadar geniş şantiye mekanlarının yapımına imkan sunmaktadır. 3x7 mt. ve 2.4x6 mt. ebatlarında standart konteyner şantiye yapılarının elliye yakın değişik planda üretimi yapılmaktadır. Standart konteyner şantiye yapıları ihtiyaca göre tek odalı, iki odalı, tek oda mutfak wc, tamamen wc duş üniteli gibi farklı modellerde kullanıma hazır üretim yapılmaktadır. 2.4x6 mt standart konteynerlerimiz demonte üretimle uluslararası taşıma satdartlarında üretilerek şantiye alanında uzman ekiplerimizce kurulum yapılarak kullanıma hazır teslimat yapılabilmektedir.

 

Konteyner şantiye yapılarının en önemlisi demonte birleşimli şantiye yapılarıdır. Demonte birleşimli şantiye yapıları proje büyüklüğü ve kurulum alanı dikkate alınarak tek kattan üç kata kadar farklı ölçülerde demonte üretim yapılarak kurulum yerine sevk edilir. Şantiye kurulum alanına sevk olan demonte birleşimli konteyner uzman montaj ekiplerimizce kurulum yapılarak kullanıma hazır olarak teslimat yapılmaktadır.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail