Prefabrike yapı ve Ofis, Ticari Yapılar, Güvenli yapı modeleridir

Prefabrike yapı ve Ofis, Ticari Yapılar, Güvenli yapı modeleridir

Ön üretimli modüler panel birleşenli hazır evleri ifade etmek için prefabrik yapı adı kullanılmaktadır. Tek katlı ve iki katlı olarak imal edilebilen prefabrik yapı modeli çok farklı tarzda yapılara imkan sunmaktadır. Tek katlı prefabrik yapılar tek katlı prefabrik ev, prefabrik şantiye, prefabrik ofis olarak isimlendirilmektedir. İki katlı prefabrik yapı modelleri ise ev, ofis ve şantiyeler için dubleks olarak ifadelendirilmektedir. 

Prefabrik yapının diğer inşaat türlerinden önemli farkları vardır. Modern teknoloji ile kısa sürede üretilerek yine çok kısa sürede kurulum yapılabilmesi prefabrik yapı modelinin diğerlerine göre avantajlı kılmaktadır. Prefabrik yapı uzun ömürlü yapısı, modüler demonte sistemle çevreci özelliği ve en önemlisi fiyat avantajlarıyla da tercih sebebidir. Karmod’un üretimi olan prefabrik yapılar modern teknoloji kullanılarak kaynaksız vidalı sistemle üretilmektedir. Onaylanan proje bilgisayar ortamında üretim özelliklerinde planlanarak imalat bandındaki makinaya riplenmektedir. Bilgisyar sistemiyle üretim bandında ürün milimetrik detaylarına kadar otomosyon sistemiyle üretilmektedir. Sac kesimi ve bükümü, vida delikleri, birleşim yerleri tamamen makina üretim bandında güvenle gerçekleştirilmektedir. Projeye göre seri üretimle imal edilen prefabrik yapı montaj mekanına sevk edilmektedir. Montaj mekanına sevk edilen prefabrik yapı uzman Karmod ekiplerince onaylı projeye göre kurulum yapılmaktadır. Prefabrik yapının kurulum alanında sorunsuz montajlanabilmesi için alt su basmanı (zemin betonu) Karmod tarafından hazırlanan beton planına göre hazırlanması önem taşımaktadır. Prefabrik yapılarda zemin betonu hazırlarken Teknik Ofisimiz’ce tarafınıza verilen plana uygun olmasına mutlaka dikkat ediniz.

Prefabrik yapılar nakliye açısından da oldukça caziptir. Prefabrik yapı fabrika ön üretimli olduğundan tüm birleşenleri demonte olarak kurulum alanına sevk edilmektedir. Demonte yapıda olması prefabrik yapı konteyner taşımacılık standartlarına uygun özellik taşımaktadır. Prefabrik yapı demonte birleşenleri kara yolu taşımacılığı, deniz yolu taşımacılığı, demir yolu taşımacılığı ve hava yolu taşımacılığına uygun standartlardadır. Prefabrik yapının önemli avantajlarından biri de yapı modelinin kurulum alanında ekstra malzeme ve usta kullanımına ihtiyaç duymamasıdır. Hazır olan zemin betonu üzerine tüm ev birleşenleri penceresinden kapısına tesisatlarınadan aydınlatma ve su armatürlerine kadar kullanıma hazır olarak uzman ekiplerimizce montaj yapılarak teslim edilmektedir.

Prefabrik yapı sistemiyle acil yerleşim ünitelerine, prefabrik evlere, prefabrik villalara, prefabrik sosyal tesislere, prefabrik hastane ve sağlık tesislerine, prefabrik şantiye yapılarına çok kısa sürede sahip olabilirsiniz. Prefabrik yapı kısa sürede imal edilmekle beraber uzun ömürlü yapı modelidir. Defalarca sökülüp kurulum imkanıyla pratik ve hızlı yapısıyla şantiye binalarında özellikle tercih edilmektedir.

Karmod prefabrik yapı modern üretim tesislerinde kaynaksız teknoloji kullanarak Hi-Tech sistemiyle üretim gerçekleştirmektedir. Fabrika ön üretimli Karmod prefabrike yapı sisteminde hammaddeden üretime her detay kalite kontrol sisteminden geçirilmektedir. Ön üretimi gerçekleştirilen prefabrik yapı kurulum sahasına nakledilerek profesyonel ekibimizce montajı yapılmaktadır. 

Karmod prefabrik yapı sektöründe çeyrek asrı geçen tecrübesini üretim kalitesiyle birleştirerek gerçekleştirdiği güvenli yapılarını cazip fiyat avantajlarıyla müşterilerine sunmaktadır.

ISO kalite sistemiyle üretilen Karmod prefabrik yapılar  gelecek neslin yapıları olarak üretilmektedir. Üretimde kullanılan tüm ekipmanlar (kapı, pencere, su ve elektrik tesisat malzemeleri, çatı ve duvar kaplamaları vb.) kaliteleriyle önde olan markalardır.

Karmod prefabrik yapılar rekabetçi fiyat avantajlarıyla uluslararası standartlarda kaliteli üretim ve sipariş itibariyle en hızlı teslimat imkanı sunmaktadır.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail