Prefabrik yapı üreticisi Karmod 2 milyar insana ulaşıyor

Prefabrik yapı üreticisi Karmod 2 milyar insana ulaşıyor

Prefabrik yapı üreticisi Karmod 2 milyar insana ulaşıyor

Prefabrik yapıların marka ismi Karmod’un kurumsal web sitesi 10 ayrı dil seçeneği ile Dünyada bu dilleri kullanan 2 milyarın üzerinde insana ulaşıyor.

Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Arapça, Portekizce, Rusça, Fransızca, Almanca, Farsça ve Ukraynaca karmod.com’un kurumsal sitesinin Dünyaya açılan dil alternatifleri arasında yer alıyor.

Prefabrik şantiye yapıları, ofis yapıları, okul ve hastane yapıları, sosyal tesis binaları, toplu konutlarla beraber çok sayıda yapı çözümü üreten Karmod web sitesindeki dil seçenekleriyle müşterilerine hizmet vermeyi amaçlıyor.

Şantiye ve ofis yapılarıyla özellikle Batı Asya, Afrika ve Ortadoğu lokasyonunda petrol, doğalgaz gibi enerji tesislerine işçi kamp yapıları kuran Karmod, Afrika ülkelerinde özellikle maden kamplarına işçi yerleşkeleri kurulumu gerçekleştirmektedir. Karmod, Güney Amerika ülkelerinde demonte çelik ev teknolojisiyle konut projeleri gerçekleştirmektedir.

Irak, Libya, Cezayir gibi çok sayıda ülkede konut projeleri tamamlayan Karmod’un konutlarında binlerce aile mutlulukla yaşıyor.

Yeni Nesil konteyner teknolojisi ile afet sonrası yerleşim ünitelerinin üretim ve hızlı kurulumunda da Karmod, Birleşmiş Milletler, UNICEF gibi uluslararası örgütlerin yanı sıra çok sayıda yerel ve uluslararası çalışan yardım kuruluşlarının önemli çözüm ortağı konumunda.

Hızlı üretim ve kurulum avantajına sahip demonte özellikte çok sayıda alternatif yapı modelleriyle Karmod dünyanın her noktasına güven veren uzun ömürlü yaşam alanları üretiyor.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail