Prefabrik Villa’ya sahip olmak hayal değil

Prefabrik Villa’ya sahip olmak hayal değil

Villa’ya sahip olmak hayal değil

Villa yapı modeli ortanın üzerinde gelir düzeyine sahip yapı tarzını oluşturmaktadır. Villa gerek yapı modeli gerekse yapının içerisinde barındığı müstakil arsa gerektirmesiyle yüksek maliyetlere mal olmaktadır. Orta halli bir gelir düzeyine sahip olanlar için klasik manada bir villaya sahip olma imkansız olduğu gibi neredeyse hayal etme imkanı bile bulunmamaktadır. Villa denildiğinde standart bir gelirde olan insanlar ekonomik durumları nedeniyle sahip olamayacaklarından dolayı ilgi bile uyandırmamaktadır. Klasik yapı anlayışıyla düşündüğümüzde bu yapı modeline ulaşmak tabiki hayalden öteye geçmemektedir. Nedeni klasik mimaride inşa edilen villalar uzun üretim süreçleri ile çok daha yüksek maliyetlere ulaşmaktadır. Günümüzde standart bir gelirde olan ailelerin bir villaya sahip olmaları artık hayal değil. Prefabrik yapı sektörünün son yıllardaki teknolojik değişim ve gelişimiyle prefabrik yapı teknolojisi ile üretilen prefabrik villa estetik uzun ömürlü konforlu her şeyden önemlisi ekonomik yapısıyla herkesin sahip olabileceği niteliklerde.


Modern üretim ortamlarında yüksek teknoloji ile üretilen Karmod prefabrik villa modelleri uzman mimar ve mühendisler kontrolünde özenle hazırlanmaktadır. Karmod prefabrik villa tasarımları estetik görünümlü dış yapısıyla bir villadan beklenen tüm estetiği yansıtmaktadır. Prefabrik villa cephe kaplamadan ahşaba, yalıpana kadar farklı dekoratif uygulamalara imkan sunmaktadır. Karmod prefabrik villanın iç tasarımına gelindiğinde konforlu ferah ortamlar özenle oluşturulmuştur. Dubleks prefabrik villalarımız dekoratif ahşap kaplama merdiven uygulaması yapılmaktadır. Prefabrik villalar proje onayından sonra fabrika makina otomosyon sistemiyle kaynaksız uzun ömürlü vidalı sistem teknoloji ile üretilmektedir. Duvar paneleleri, pencereleri, kapıları, çatı makasları ve benzeri üretimler fabrika sisteminde sıkı kontrolle üretilmektedir. Birinci sınıf malzeme kullanılarak üretilen Karmod villa prefabrik yapılar uzman ekiplerimizce sevk edildiği yerde kurulum yapılmaktadır. Karmod dubleks prefabrik villaya bugün karar verdiğinizde ortalama 1 haftalık üretim süresi sonunda 6 ila 10 gün içerisinde kurulum yapılarak hemen oturabilirsiniz.  Küçükte olsa bir arsaya sahipseniz villa sahibi olma hayalinizi ertelemeyin. Çeyrek asrı aşan üretim tecrübesi ve uzman ekipleriyle Karmod’la hayalinizdeki prefabrik villaya hemen sahip olabilirsiniz. 

Estetiğinden konfora yapım süresinden üretim kalitesine kadar prefabrik villa bir çok avantajı içermektedir.Diğer yapı modelindeki villa yapılarına göre fiyat açısından değerlendirdiğimizde prefabrik villa en avantajlı fiyata sahiptir. Prefabrik villa modellerimizin tamamında estetik görünüm, yüksek kalite, konforlu ferah mekanlar ve müşteri tercihlerini birleştirdik. Sürekli yenilenen yenilikçi yapısıyla Karmod prefabrik villada bir villadan beklentinizin daha çoğunu bulursunuz. Pencereden kapıya, elektrik malzemelerinden su tesisat malzemelerine, aydınlatma armatürlerinden lavabosuna kadar prefabrik villada kullanılan tüm malzemeler 1. sınıf kailteye sahip ürünlerdir.

Bir bakışta Karmod prefabrik villa yapılarının avantajlarını şöyle sıralayabiliriz;
• Estetik yaşam kalitesini artıran tasarımlar
• Kaynaksız yapı teknolojisiyle üretim
• Yüksek teknoloji ile kısa sürede üretim
• Üretimlerde yüksek kalitede malzeme kullanımı
• Uzman ekiple hızlı, kolay, kısa sürede montaj
• Müşteri isteklerine göre farklı kaplama uygulamalarına imkan verme (yalıpan, ahşap, siding vs.)
• Dört mevsim uzun ömürlü kullanıma uygun üretim kalitesi
• Demonte dönüşümlü yapısıyla çevreci yapı sistemi.

Karmod prefabrik villa tercih alanlarının başında villa amaçlı sürekli yaşam evi, tatil köyü villaları, apart villalar, lüks sosyal tesis yapıları, turizm köyleri vb.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail