Prefabrik Konutlarda iyi bir yaşam sizi bekliyor.

Prefabrik Konutlarda iyi bir yaşam sizi bekliyor.

Prefabrik Konutlarda iyi bir yaşam sizi bekliyor.
Estetik mimarisi, ergonomik tasarımlarıyla dünya genelinde projeler gerçekleştiren Karmod; uluslararası kalitede güvenle yaşayacağınız villa tadında prefabrik konutları beğeninize sunuyor. Karmod prefabrik konutlar plan ve görünüm olarak uzman mimar ve mühendisler kontrolünde deneyimli teknik ofisimizde hazırlanmaktadır. Karmod prefabrik konutlar müşterilerinin yüksek memnuniyet duyacağı kalite ve estetikte özenle projelendirilip üretilmektedir.

Karmod’un modern modüler prefabrik konut yapılarına görünümü, kalitesi ve sunduğu cazip fiyatlarıyla siz de kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Karmod; prefabrik konut profesyonel, yenilikçi ve modern tasarımları yansıtır. Uzman mimarlarca müşteri beklentileri de dikkate alınarak tasarlanan Karmod prefabrik konut tam beklentilerinize göre özellikleri taşıyor. Çevreci, yenilikçi ve uzun ömürlü estetik tasarımlar hedeflenen yeni prefabrik konut modellerimiz iç plan olarakta konforlu rahat kullanıma sahip ergonomik tasarımlar hedeflenerek oluşturuldu. Prefabrik konut modellerimizde tek katlı ve çift katlı dubleks tasarımlar özenle oluşturuldu.

Karmod prefabrik konut 13 bin metrekare kapalı alana sahip modern üretim tesislerinde bant sistemiyle üretilmektedir. Kaynaksız vidalı sistemle teknolojik üretim yapılan Karmod prefabrik konut her detayı güvenle üretilmektedir. Çift katlı veya tek katlı prefabrik konut modeli müşteri onayı sonrası imalat dosyası hazırlanarak üretim istasyonundaki bilgisayara riplenmektedir. Bilgisayara yüklenen proje üretim bandında sac kesiminden bükümüne, vida deliklerine kadar milimetrik olarak otomosyon sistemiyle hazırlanarak demonte ön üretim gerçekleştirilmektedir. Vidalı sistem üretim binayı çok daha uzun ömürlü kılmaktadır. Karmod prefabrik konut fabrika üretim terminine göre ortalama 1 hafta gibi kısa sürede ön üretim yapılmaktadır.

Otomasyon sistemiyle ön üretimi gerçekleştirilen prefabrik hazır ev montaj yerine sevk edilerek kuruluma hazır hale getirilmektedir. Karmod prefabrik hazır konutlar yurt içinde kamyon veya tırlarla sevk edilmektedir. Yurt dışı üretimler taşıma konteynerine yüklenerek kara, hava, deniz taşımacılık standartlarına uygun olarak sevkiyata hazır hale getirilmektedir. 

Montaj alanına sevk edilen Karmod prefabrik konut uzman ekiplerimizce kısa sürede kurulumu gerçekleştirilerek kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir.

Karmod prefabrik konutlar çelik kapısı, iç panel kapıları, ısı camlı pvc doğramaları, elektrik ve su tesiatları, elektrik ve su tesisat armatürleri, çatı kaplaması, iç ve dış boyasıyla kullanıma hazır olarak tesilm edilmektedir. Karmod prefabrik kunutun üretiminde kullanılan tüm malzemeler kalite belgeli ürünlerden oluşmaktadır. Malzeme kalitemizi ve markalarını teknik özellikler sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Karmod  prefabrik konutun en önemli avantajlarından biri de hazır olarak teslimat yapıldığından usta gerektirmemesidir. Bu da usta sıkıntısı çekilen bölgelerdeki en önemli problemin kolayca aşılmasını sağlamaktadır. Prefabrik konutlar müşterilerimizin hazırlaması gereken bina kurulumunun yapılacağı su basmanı sonrası duvar panelinden çatı kaplamasına, çatı derelerinden tesisat malzemelerine, pencereden kapılarına kadar her detayı Karmod montaj ekiplerince montaj yapılarak hazır olarak teslim edilmektedir.

Karmod konutların yıllık standart bakımları yapılması durumunda (diğer yapılarda da olduğu gibi boya vs.) uzun yıllar güvenle kullanılabilir niteliktedir.

Karmod hazır konut izolasyon açısından mükemmel yapıdadır. 10 cm kalınlığa sahip duvar izolasyonlu duvar panelleri, çatı kapaması üzerine içten yerleştirilen cam yünü (izocam) uygulaması, çelik kapısı, ısı camlı birinci kalite pvc pencere sistemleriyle Karmod prefabrik konut yüksek izolasyona sahiptir.

Karmod’u prefabrik konut üretiminde farklı kılan bir diğer önemli yön ise; satış sonrası hizmet anlayışıdır. Karmod prefabrik konut garantili olarak üretilmekte olup, ürünlerinin tamamında satış sonrası hizmet sunmaktadır.

Kendi özel arsanızda; modern yapı mimarisi, çevreye uyumlu tasarımları ile beklentilerinize göre hem de uygun bütçe imkanıyla bir prefabrik ev sahibi olmak isterseniz, profesyonellik ve güven açısından Karmod en doğru tercihiniz olacaktır.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail