Prefabrik hazır evleri keşfedenlerin hayatı değişiyor

Prefabrik hazır evleri keşfedenlerin hayatı değişiyor

Bu evleri keşfedenlerin hayatı değişiyor.
Son yıllarda bir çok insanın tercihinde ekonomik fiyatı kısa sürede kurulumu ile prefabrik hazır evler yer almaktadır. Prefabrik evler uzun ömürlü yapı modelidir. Prefabrik evler betonarma evlere göre en az %50 daha ekonomik fiyattadır. Kısa sürede üretim yapılıp üretilmesiyle de prefabrik evler betonarma yapılara göre zaman açısından da avantajlıdır.


Prefabrik evler bir çok gelişmiş ülkede yaygın olarak kullanılmakta olup ülkemizde son yıllarda bir çok avantaj sağlayan yapısıyla tercih edilmeye başlanmıştır. 

Neden Karmod Prefabrik Evler?
-    Karmod prefabrik evlerin tasarımları ve planları uzman mimar ve mühendisler kontrolünde gerçekleştirilmektedir.
-    Karmod prefabrik evler modern üretim tesislerinde kaynaksız vidalı sistem teknoloji kullanılarak üretilmektedir.
-    Yüksek kalitesiyle uzun ömürlü hazır ev teknolojisi kullanılarak üretilmektedir.
-    Karmod prefabrik hazır evler imalat planına göre 1 hafta gibi kısa bir sürede ön üretim yapılabilmektedir.
-    Karmod prefabrik ev uzman ekiplerimizce bina büyüklüğüne göre 2 günden başlayan kısa sürelerde kurulum yapılmaktadır.
-    Karmod prefabrik evler kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir.
-    Karmod prefabrik evler elektrik, su tesisatı, kapı, pencere, duvar, çatı gibi üretimleri komple üretilip teslim edildiğinden usta gerektirmez.
-    Karmod prefabrik evlerin standart bakımları yapılmasıyla uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.
-    Karmod satış sonrası hizmet ekipleriyle prefabrik hazır ev üretimlerinin arkasındadır.
-    Isı yönüyle prefabrik evler mükemmel izolasyona sahiptir.

Prefabrik evlerin tasarımı dışarıdan bakıldığında estetik ve çevreci yapısıyla, içeriden bakıldığında fonksiyonel ferah kullanım alanlarıyla dikkat çekmektedir.  Uzman mimar ve mühendisler kontrolünde yenilenen ev modellerimizde müşteri beklentileri de dikkate alınarak yenilikçi tasarımlar yansıtılmaktadır. 
Karmod prefabrik evler makina bant sistemiyle üretilmektedir. Yüksek teknoloji kullanılarak ile kaynaksız vidalı sistem üretilen Karmod prefabrik evler çok daha güvenli ve uzun ömürlü prefabrik yapılardır. Karmod prefabrik evlerin üretim serüveni müşteri onayı sonrası başlamaktadır. Onaylanan proje teknik ofisimizce üretim bandına hazırlanmaktadır. Bilgisayar ortamındaki proje bant sistemindeki bilgisayara riplenerek üretim başlamaktadır. Binanın tüm üretim süreçlerini içeren duvar panellerinden çatı makaslarına kadar her detay teknolojik bant sistemiyle vida deliklerine kadar açılarak üretilmektedir. Bağlantı ve vidalama alanları bu şekilde istenen aralıklarla milimetrik olarak hazırlanmaktadır. Modern üretim tesislerimizde yüksek kalitede demonteön üretimleri gerçekleştirilen prefabrik hazır evler montaj yerine sevk edilmektedir. Prefabrik hazır evlerin sevkiyatı demonte özelliğiyle kara, deniz, hava tüm taşıma sistemlerine uygun standartlarda üretilmektedir. Montaj alanına sevk edilen prefabrik hazır evler profesyonel ekiplerimizce kısa sürede kurulum yapılarak kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir.

Birazda Karmod prefabrik evlerin ısı izolasyonundan bahsedelim. Karmod prefabrik evlerin duvar panelleri betopanlar arası strafor uygulamasıyla 10 cm duvar kalınlığına ulaşmaktadır. Duvar panelleri paslanmaz metal karkaslar arasına oturmaktadır. Bu yönüyle duvar sistemi mükemmel izoleli yapıdadır. Karmod prefabrik evlerin pencereleri ısı camlı birinci sınıf pvc doğramadır. Çatı kaplamalarının üzerindeki bölümde yüksek izolasyon sağlayan cam yünü (izocam) uygulanması yapılmaktadır. Böylece Karmod prefabrik hazır evlerin duvar panellerinden çatı kaplamalarına, kapısından pencerelerine kadar her üretim detayı yüksek izolasyona sahiptir.

Karmod prefabrik evler ve planları uzman mimar ve mühendisler kontrolünde hazırlanmaktadır. Prefabrik evler ve modellerinde estetik görünümle beraber konforlu rahat kullanıma sahip iç planlama özenle hazırlanmaktadır.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail