Prefabrik Fiyatları ile en cazip yapı modeli

Prefabrik Fiyatları ile en cazip yapı modeli

Bu fiyatlarla bu kalitede yapılara şaşıracaksınız
Diğer yapı türlerine göre prefabrik fiyatları her zaman cazip özelliktedir. Peki prefabrik fiyatları neden bu kadar caziptir? Çünkü Karmod prefabrik yapılar modern teknoloji kullanılarak kaynaksız sistem seri üretimle imal edilip modüler yapısıyla kısa sürede montaj yapılmaktadır.

Üretim zamanı ve işçilik açısından değerlendirildiğinde prefabrik fiyatları çok ekonomiktir. Peki prefabrik fiyatlarını bu kadar cazip kılan factör nedir?  Prefabrik yapı modelini ekonomik kılan en önemli etken onun fabrika üretimiyle seri olarak kaynak israfı yapılmadan üretilmesidir. İkinci en önemli etken ise; prefabrik yapı modeli kurulum alanında ek inşaat malzemesi ve en önemlisi usta gerektirmemesidir. Klasik betonarme binalarda malzeme kullanımı çoğunlukla israfa dayanmaktadır. Kum, çimento, tuğla olsun veya elektrik, su tesisat malzemeleri olsun bunlar çoğunlukla bol miktarda planlanmadan alınarak israf olmaktadır. Ayrıca bir binayı yaparken demir ustası, duvar ustası, beton ustası, elektirik tesisat ustası, su tesisat ustası, sıva ustası, boya ustası, pencere ustası, çelik kapı ustası, iç kapı ustası gibi akla gelen her alanda usta gerektirmektedir. Bunların her birine detay olarak baktığımızda her biri korkunç bir bütçe oluşturmaktadır. Prefabrik evler ve şantiyelerde ise bu tür ustalara ihtiyaç duyulmadan Karmod’un her biri alanında uzman montaj ekiplerince yerinde kısa sürede kurulum yapılarak her şey kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir. Bu saydığımız detaylar göz önünde bulundurulduğunda prefabrik fiyatları diger yapı modelleri ile kıyaslanmayacak kadar cazip durumdadır.

Prefabrik ev veya şantiye yaptıracakların dikkat etmesi gereken en önemli husus prefabrik fiyatları açısından fark gördükleri noktada mutlaka teknik özellikler kısmını incelemeleri gerekir. Rekabet şartlarının sağlıklı çalışmadığı ortamda prefabrik fiyatı olarak cazip gördüğünüz bir fiyat aslında size pahalıya mal olabilir. Her sektörde olduğu gibi prefabrik yapı sektöründe de üzülerek belirtelim ki işini iyi yapmayan yaygın tabiri ile ‘merdiven altı’ üretim yapan kişi veya firmalarda yer almaktadır. Bunun için prefabrik fiyatlarını değerlendirirken diğer taraftan da şu noktalara mutlaka dikkat edilmelidir;
-    Prefabrik firması alanında uzman ve tecrübeli mi ve uluslararası standartlarda mı üretim yapıyor?
-    Referansları tatmin edici mi?
-    Üretimde kaynaksız teknoloji mi kullanıyor, yoksa klasik tarz prefabrik yapı mı üretiyor?
-    Prefabrik yapıda satış sonrası destek hizmeti mevcut mu?
-    Vermiş olduğu prefabrik fiyatları teknik özelliklerle karşılaştırıldığında gerçekten cazip mi?
-    Binanın gerçek metrekaresi, duvar kalınlığı, kapı ve pencere kalitesi, elektrik ve su tesisat malzeme kalitesi nasıl?
Yukarıda belirttiğimiz hususlara dikkat ederek prefabrik fiyatlarını daha sağlıklı değerlendirebilirsiniz.

Karmod prefabrik evler ve şantiye binaları modern üretim tesislerinde yüksek teknoloji kullanılarak kaynaksız vidalı sistemle üretilmektedir. Otomosyon sistemiyle israf edilmeden kısa sürede uzun ömürlü ve güvenli olarak imal edilen prefabrik yapılar uzman ekiplerimizce yerinde kurulum yapılmaktadır. Projeye uygun olarak montajı yapılan prefabrik binalarımız kısa sürede tamamlanarak kullanıma hazır halde teslim edilmektedir. Karmod prefabrik yapılar üretim ve montaj hatalarına karşı firmamızın satış sonrası destek hizmeti kapsamındadır.

Karmod güçlü satınalma yapısıyla gerçekleştirdiği uygun fiyatlı malzeme temininden doğan fiyat avantajlarını müşteri lehine prefabrik fiyatlarına doğrudan yansıtmaktadır. Karmod’un üretimi olan prefabrik yapılar arasında prefabrik tek katlı evler, prefabrik dubleks konutlar, prefabrik şantiye yapıları, prefabrik ofis binaları, prefabrik sosyal tesisler, prefabrik acil yerleşim üniteleri, prefabrik hastane ve sağlık tesisleri, prefabrik turizm tesisleri vb. yapıları sayabiliriz.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail