Prefabrik Ev Nasıl?

Günümüzün popüler olduğu kadar gözde ev modeli olan prefabrik hazır evlerle ilgili en çok sorulan soru belki de bu: Prefabrik ev nasıl? En çok merak edilen soruyu cevaplama açısından hazır evlerle ilgili en önemli kaygılara cevap aramaya çalışalım. Öncelikle şu husus bilinmelidir ki prefabrik hazır evler son derece güvenli ve uzun ömürlüdür. Klasik ev modellerinde olduğu gibi boya gibi standart bakımları yapıldıktan sonra en az elli yılı aşkın bir ömre sahiptir. Bina dış duvarları yüksek yalıtımlı strafora sahip olup 10 cm duvar kalınlığına sahiptir. Bu da betonarme yapılara göre daha yüksek ısı ve ses izolasyonu sağlar. Prefabrik hazır evlerde yaşayanlara sorulduğunda evin kış şartlarında oldukça sıcak olduğu bilgisini hemen alabilirsiniz. Yeri gelmişken sanılanın aksine prefabrik evlerin sadece yazlık ev değil, dört mevsim kullanım özelliğine sahip sürekli kullanım imkanı sunduğunu belirtmek lazım.

Diğer önemli bir avantaj prefabrik evlerin modern fabrika tesislerinde her ünitesiyle tam otomasyonla kısa sürede üretilmesi. Size düşen sadece üretici firmanın verdiği zemin planına göre zemin betonunu hazırlamanız. Şayet zemin betonunuz hazırsa sipariş verdikten sonra maksimum 1 hafta içerisinde eviniz kuruluma hazır olarak istediğiniz mekanınızda olacaktır. Isıcamlı pvc doğramaları, çelik kapısı, amerikan panel iç kapıları, elekrik - su tesisatları ve armatürleri, duvar bölmeleri, çatı kaplamaları iç ve dış boyasına kadar kurulum uzmanlarınca bina büyüklüğüne göre 2 ila 7 gün içerisinde kullanımınıza hazır. Başka ustalara gerek duymadan.

Prefabrik hazır evlerin en önemli avantajı fiyatı. Aslında “prefabrik evler nasıl?” sorusunun kaynağıda buradan çıkıyor. Fiyat diğer ev modellerine göre çok cazip olunca müşteri algısı bu refleksi veriyor. Ama endişeye gerek yok. Prefabrik hazır evlerin fiyat avantajının sırrı; israf edilmeden tüm üniteleriyle fabrika otomasyon sisteminde standart üretim yapılması, kurulum yerine sevk edilen evin uzman montaj ekiplerince başka ustalara gerek duymadan yerinde kurulum yapılmasıdır. Bu durum yüksek kalite, avantajlı ve hesaplı fiyatlarıyla prefabrik evlerin sırrını ortaya çıkartıyor.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail