Ucuz prefabrik ev fiyatları artık hayal değil

Ucuz prefabrik ev fiyatları artık hayal değil

Ucuz prefabrik ev fiyatları

İnsanlar uzun ömürlü estetik ve fonforlu prefabrik evlerin fiyatlarının gerçekten bu kadar ekonomik olduğunu bilseler başlıkta idda ettiğimiz gibi geceden sıraya girip prefabrik ev üreten firmaların kapısında beklerlerdi. Gerçekten de prefabrik evler estetik ve konforlu uzun ömürlü yapıları, 1 hafta gibi kısa sürede teslimatı ve en önemlisi çok cazip ev fiyatlarıyla günümüzün gözde ev modelini oluşturuyor. Günümüzde bir çok insan için, bir eve sahip olmak hayatlarının en büyük yatırımını oluşturmaktadır. Ev fiyatlarının hızla tırmanması insanımızın ev sahibi olma hayallerini de azaltmaktadır. Günümüzde çalışan ailelerin ev fiyatları karşısında bu çıkmazı hükümetler için de çözülmesi gereken temel bir sorun teşkil etmektedir.

 

Prefabrik ev; fiyatı, kalitesi ve güveniyle Karmod’dur.

Karmod bu soruna çözüm üretecek önemli bir fırsat sunuyor. Modern üretim tesislerinde kaynaksız vidalı sistem teknoloji ile gerçekleştirdiği ön üretimli modüler prefabrik evleri cazip fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Üstelik 1-2 hafta gibi kısa bir sürede üretip kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz Karmod güvenli evlere banka tüketici kredisiyle de sahip olabilirsiniz.

 

Modüler beton panel ile üretimi yapılan 100 metrekarelik bir prefabrik evin maliyeti 25 bin TL gibi son derece cüzi bir fiyattan başlamaktadır. Bu fiyat müşteri talepleri doğrultusunda opsiyonel olarak değişim göstermektedir. Prefabrik evleri fiyat açısından kıyasladığımızda diğer yapı modellerine göre daha kısa sürede kendini amorti etmektedir. İstanbul gibi büyükşehirler göz önüne alındığında aylık 750 - 1000 tl aralığında seyreden kira bedelleri göz önüne alındığında 2 ila 4 yıl gibi kısa bir sürede bina kendini amorti etmektedir. Prefabrik evleri fiyat avantajlı kılan bir diğer neden ise usta gerektirmemesidir. Bugün ülkemizin bir çok ilinde bina yapımı için betondan sıvaya, boyadan elektrik ve su tesisatına, kapıdan pencereye her aşamada usta gereksinimi vardır. Bu ihtiyaca rağmen mevcut usta ve yardımcı eleman açığı kapatılamamaktadır. Bu nedenle klasik yapıda üretilen evler aylarca hatta yıllarca tamamlanamamaktadır. Prefabrik yapılar hazır olarak demonte üretilip yerinde montaj yapılmasından dolayı yapı büyüklüğüne göre 3-5 gün içerisinde kurulum yapılarak kullanıma hazır olarak teslimat yapılmaktadır.

 

Hızlı montajı, ekonomik maliyetleri ve şık görünümleriyle prefabrik evler ses ve ısı yalıtımı açısından diğer binalara göre daha da avantajlıdırlar. Prefabrik evler kurulacağı bölgenin iklim şartları ve deprem gibi tabi çevresel faktörlere göre değişiklik göserebilmektedir. Diğer betonarme yapılarda uygulanan dekorasyon tekniklerinin tamamı prefabrik yapılarda da uygulanabilmektedir. Modüler beton panelli prefabrik evlerin ömrü kullanılan malzeme ve yapılış tekniğine bağlı olarak 30 ile 50 yıl arasında değişebilmektedir.

 

Karmod prefabrik evlerin üretimi bant sistemiyle gerçekleştirilmektedir. Müşterinin beğendiği model teknik ofisce üretim projesi hazırlandıktan sonra bant sistemindeki bilgisayara riplenmektedir. Projedeki ölçülendirmeye göre bant sisteminde tamamen otomasyon sistemiyle profil bükümleri vidalama delipleri, kesimler el değmeden hatasız olarak gerçekleştirilmektedir. Prefabrik evlerimizde kullanılan malzemeler yüksek kalitede ürünlerden seçilmektedir. Ana giriş kapılarımız güvenli çelik kapıdır. İç oda ve diğer bölme kapıları amerikan panel kapıdır. Pencereler birinci kalite ısı camlı pvc doğramadır. Elektirik tesisatı ve armatürleri, su tesisatı ve armatürleri tamamen birinci kalite üretimlerden tercih edilmektedir. 

 

Karmod prefabrik uzun ömürlü evlere karar verdiğinizde zemin betonu (su basmanı) için mutlaka müşteri temsilcilerimizden plan isteyiniz. Zemin planına uygun olarak su basmanı yapmanız binanızın kalite ve güvenliği açısından önem taşımaktadır. 

Karmod ön üretimli modüler prefabrik evler; yüksek kaliteli, uzun ömürlü, ekonomik fiyat avantajlarıyla tercih edilen bir yapı çözümüdür.

Siz de güvenli bir eve cazip fiyat imkanlarıyla sahip olmak isterseniz, iletişim kısmından size en yakın satış ofisimizle irtibata geçebilir veya ziyaret ederek ürünlerimizi showroomlarımızda yerinde inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail