Polyester kabinler güvenlikten büfeye, satış ofisine her yerde

Özellikle güvenlik ve büfe amaçlı kullanılan modüler kabinler polyester hammaddeden imal edildiğinden polyester kabin olarak isimlendirilmektedirler. Karmod polyester kabin üretiminde dünya lideridir. Dünyada 70’in üzerinde ülkede Karmod polyester kabin kullanılmaktadır. Karmod polyester kabini; İngiltere Manchester Stadında bilet satış kabini, Katar’da ev amaçlı kabin, Burkino Faso’da sağlık kabini, Yeni Zellanda’da çiftlik kabini, Rusya’da çalışma ofisi kabini, Mısır’da wc kabini, Somali’de mülteci kampı sığınma kabini, Senegal’de işçi şantiyesi kabini, Sabiha Gökçen Havaalanında polis kontrol noktası kabini, halk ekmek satış kabini olarak görebilirsiniz. Karmod polyester kabini tercih etmeniz için kalitemizden satış sonrası hizmetimize, teslimatımızdan fiyatımıza kadar bir çok neden var.

Karmod modüler polyester kabinler 1986 yılından bugüne polyester üretim süreçlerinde yer alan Kartal Plast’ın markasıdır. Karmod modüler polyester kabinler modern üretim tesislerinde uluslararası standartlarda tam dağılımlı hammadde kullanımıyla üretilmektedir. Özel bant üretim sistem Dünyada benzeri olmayan teknoloji ile üretilmektedir. Bant sisteminde üretilen kabin panelleri boya ve fırın ünitesinde özel ısıl işlemlerden geçirilmektedir. Karmod kabin benzerlerine göre koku yapmaz kaliteli panel sistemine sahiptir. 

Kabin panelleri bant sisteminde üretilen Karmod kabin montaj bantında uzman personelle montajlanarak kullanıma hazır olarak üretilmektedir.

Şimdi de Karmod kabinin ölçüleri ve kullanım alanlarından bahsedelim. Karmod modüler polyester kabinler 150 x 150 ebattan başlayarak 50 metrekareye kadar kapalı mekanlar sunmaktadır. Kabin modellerimizin küçük ebatta olanları özellikle güvenlik amaçlı kullanılmasından dolayı ‘güvenlik kabini’ olarak ta adlandırılmaktadır. Karmod polyester güvenlik kabinleri 150 x 150 tek kişi kullanımlık ebattan başlayarak 150 x 215 , 270 x 270 hatta daha çok insanın kullanımına özel bölmeli sistem geniş güvenlik kabini olarak üretilmektedir. Güvenlik kabinleri iyi bir gözlem sunan ergonomik tasarımdadır. 3 tarafı çevreleyen pencere sistemi güvenlik için iyi bir gözlem alanı oluşturur. Camdan pencereye, elektirik tesisatından aydınlatma armatürlerine kadar her detay güvenlik kabinlerinde yüksek kalitede malzeme kullanılar üretilmektedir.

270 x 270 ebattan başlayarak yine 50 metrekareye varan ölçüleriyle bir başka Karmod kabin modeli de ‘büfe kabinler’dir. Büfe kabinleri bir çok amaç için kullanılmaktadır. Ekmek satış büfe kabini, halk ekmek satış büfe kabini, gazete ve dergi satış büfe kabini, bilet – jeton – kart satış büfe kabini, manav büfe kabini, market büfe kabini vb. Büfe kabinlerine istenilmesi durumunda opsiyonel olarak raf sistemi uygulaması yapılabilmektedir. Camlarına güvenlik amaçlı amörtisörlü kepenk uygulaması da yapılmaktadır.

Karmod’un 12 metrekareden başlayıp 50 metrekareye kadar uzanan kabinleri ‘geniş kabin’ olarak adlandırılmaktadır. Geniş kabinler tek bir oda olabileceği gibi farklı oda bölmelerini de içerebilmektedir. Modüler polyester geniş kabinler satış ofisi, muhtarlık binası kabini, bekleme salonu, sağlık ocağı kabini, laboratuar kabini gibi farklı amaçlard için kullanılabilmektedir. Geniş kabinlerin bir bölmesine wc tuvalet kabini de uygulanabilmektedir. Modüler polyester kabinlere opsiyonel olarak ısıtma ve soğutma için klima, jaluzi perde gibi uygulamalar yapılabilmektedir.

Karmod’un bir diğer modüler polyester kabini ise ‘wc – duş kabinleri’dir. Karmod wc – duş kabinleri tuvalet ve duş üniteleriyle beraber tüm elektirik ve su tesisatları fabrikada kullanıma hazır olarak üretilerek sevk edilmektedir. Polyester modüler wc duş kabinleri 150 x 150 tekli ölçüden altı, yedi isteğe göre daha fazla adette wc duş ünitesini barındırır nitelikte üretilebilmektedir. Karmod sitesinden tuvalet kabin planlarını detaylı inceleyebilirsiniz. Tuvalet üniteleri alaturka tuvalet taşı, alafranga klozetli, duş teknesi, engelli wc, pisuarlı olarak isteğe bağlı planlamada üretilmektedir.

Güvenlikten büfe’ye, satış ofisinden wc kabinine Karmod polyester kabinler yüksek kalitede üretim ve montaj hatalarına karşı satış sonrası hizmet garantisiyle üretilmektedir.

Sosyal Medya'da Karmod