Peru Yapı Fuarında Karmod hazır evlere büyük ilgi

Peru Yapı Fuarında Karmod hazır evlere büyük ilgi

Karmod, Güney Amerika ülkelerinden Peru’nun başkenti Lima’da, 21.si düzenlenen EXCON uluslararası inşaat yapı fuarına katıldı. Dış Ticaret Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre Dünya genelinde 90’a yakın ülkeye ihracat gerçekleştiren Karmod markamızın Güney Amerika ülkelerine olan ihracatını artırma hedefinde olduğu bu doğrultuda Peru yapı fuarına katılarak potansiyel müşterilere ulaşma imkanının yakalandığı vurgulandı.

 

11 – 15 Ekim 2016 tarihleri arasında başkent Lima’da gerçekleştirilen fuar boyunca önemli görüşmeler gerçekleştirildiği belirtildi. Fuar günlerince yapılan görüşmelerin özellikle ülkenin ihtiyacı olan ekonomik konutlar çerçevesinde gerçekleştiği vurgulandı.

 

Karmod Dış Ticaret Müdürü Fehim Özkanca’nın verdiği bilgiye göre 640 konutu kapsayan sosyal konut projesiyle ilğili olarak Fuarda görüşülen bir firma ile anlaşma aşamasına gelindi. Söz konusu proje gerçekleştiğinde bir Türk firmasının Amerika kıtasında tamamladığı en büyük konut projesi olacak.

 

Teknolojik ön üretimle kısa sürede demonte hazırlanan Karmod prefabrik evler, kolay nakliyesi ve yerinde hızlı kurulumu ile öne çıkıyor. 640 konutluk bir proje yeni nesil teknoloji ile 2 ay gibi kısa sürede üretilebiliyor. Uzun ömürlü yapı sınıfında üretilen Karmod hazır evlerin bir diğer önemli özelliği de konut sorununu ekonomik çözüm getiriyor olması.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail