Lojistiğin Merkezi Halkalı’da İşçi Şantiye Kompleksi Kurduk

Lojistiğin Merkezi Halkalı’da İşçi Şantiye Kompleksi Kurduk

Karmod’un ‘Geleceğin Konteyneri’ sloganıyla bir çok üstün özellikle beraber ürettiği Yeni Nesil Konteyner şantiye yapı komplekslerinde hak ettiği yeri almaya başladı. Karmod Yeni Nesil Konteyneri son tercih eden firma uluslararası taşımacılıkta Türkiye’nin önde gelen markalarından Atak Lojistik. Firmanın Halkalı’da yeni yaptıracağı antreposunun yapımında çalışacak teknik ekip ve işçilerin kullanacağı yatakhane kompleksi tamamlanarak kullanıma hazır teslim edildi.

576 metrekare büyüklüğe sahip iki katlı ve tek katlı iki yapıdan oluşan yatakhane kompleksinde 184 kişi konaklayabilecek. İki katlı inşa edilen ana yatakhanede 160 işçinin konaklayacağı odalar ve wc duş üniteleri yer alıyor. Ana yapı yanına tek katlı olarak projelendirilen mimar ve mühendislerin kullanacağı yatakhane ise 24 kişi kapasiteli.

Yeni Nesil Konteynerin tüm üstün özelliğe sahip farklarının yansıtıldığı Atak Nakliyat yatakhane kompleksinin birleşim alanlarında ve çatısında özel sızdırmaz bantlar kullanıldı. Sandwich panel duvar ve çatı sistemiyle maksimum izolasyon sağlandı. Özel kapamalarla vida alanları gizlenerek estetik bir görünüm kazandırıldı.
 

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail