Libya’ya ihraç edilen yaşam konteynerleri gemiye yüklendi.

Libya’ya ihraç edilen yaşam konteynerleri gemiye yüklendi.

Libya'ya Ofis ve Şantiye Konteynerler azır olarak gemiyle sevk edildi

Dünya genelinde gerçekleştirdiği prefabrik ve konteyner işçi şantiyeleri projeleriyle sektörün öncülerinden olan Karmod, Libya için ürettiği 130 adet şantiye konteynerinin liman yüklemesini tamamlayarak yeni bir ihracat daha gerçekleştirdi.

 

Libya’nın yaşadığı değişimle tekrar toparlanma sürecine giren ülkede yapı sektörü yeniden eski günlerindeki canlılığını kazanmaya başladı. Libya’nın altyapı başta olmak üzere inşaat projelerinde kullanılacak olan Karmod’un üretimi şantiye konteynerleri 3x9 mt. ebatlarında özel planda üretim yapıldı. Tam üretim gerçekleştirilen şantiye konteynerlerinde iki oda bölmesi, wc ve duş yer alıyor.

Karmod’un Libya için ürettiği konteynerler ülkede başta altyapı projeleri olmak üzere inşaat projelerinde şantiye konteyneri olarak kullanılacak. 3x9 metre özel ebatta iki oda ile beraber wc duşlu modelde üretilen Karmod konteynerler kullanıma hazır imalat sonrası deniz taşımacılığı ile Libya’ya ulaşacak. Üretim sonrası İstanbul Ambarlı limanından gemi yüklemesi yapılan konteynerler deniz yolu ile Libya’ya ulaşacak.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail