Irak’tan Sonra Libya’nın Dev Konut Projelerine de İmza Atıyoruz

Irak’tan Sonra Libya’nın Dev Konut Projelerine de İmza Atıyoruz

Irak’ta 7 ay gibi kısa bir sürede 1884 konutla beraber sosyal tesislerinin inşaatını başarıyla tamamlayan Karmod şimdi de Libya’da dev konut projelerinin yapımına başladı. Kaddafi sonrası yeniden yapılanma süreci başlatan Libya hükümeti oluşan konut açığını kapatmak amacıyla prefabrik konutları tercih etti.
 
Libya’nın konut sorununun çözümünde dünya genelinde prefabrik konut projeleri gerçekleştiren, güvenli, uzun ömürlü ve kısa sürede üretim teknolojisine sahip lider marka Karmod tercih edildi. Örnek ev kurulumlarının tamamlanmasından sonra start alan projede şu an üretim ve kurulum son hızıyla devam ediyor.


 
Libya İmar Bakanı incelemelerde bulundu.

Karmod’un kurulum gerçekleştirdiği toplu konut şantiyesini ziyaret eden Libya İmar Bakanı proje alanındaki konutları inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. İmar Bakanı, projenin vadedilen seyirden daha da hızlı ilerlemesinden dolayı memnuniyetini belirtti.
 
Yapılarımızla gurur duyduk

Proje öncesi örnek kurulumların yapılması sonrasında Libya İmar Bakanlığı’nca yapılan kalite ve güvenlik deneme testlerinden başarıyla geçen Karmod hazır evlerimizin kalitesiyle bir Türk markası olarak gurur duyduk.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail