Konteyner ölçüleri ergonomik tasarımlarıyla hayatın her alanında

Konteyner ölçüleri ergonomi tasarımlarıyla hayatın her alanında

Standart ölçüler açısından modüler yaşam konteynerleri 3x7 mt. ve 2.40x6 mt.ölçülerde çok sayıda plana sahip modelde üretim yapılmaktadır. Standart konteyner ölçüleri açısından değerlendirildiğinde küçük bir yaşam alanı çağrışımı yapmış olsa bile yakından bakıldığında çok fonksiyonel kullanım özelliğine sahip olduğu hemen göze çarpar. 3x7 mt. ve 2.40x6 mt. ölçülerde standart üretimli Karmod konteynerin toplam 50’ye yakın farklı planda üretimi gerçekleştirilmektedir. Bu konteyner ölçülerini Karmod’un resmi sitesinden standart planlar kısmından detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 

Karmod standart konteyner ölçülerine göre özel olarak hazırlanmış planlar, fonksiyonel kullanıma sahip olup içinde kullanılan malzeme açısından da değerlendirdiğimizde yüksek standartlarda ürün kalitesine sahip olduğunu görürüz. Amerikan panel kapıları, yer döşemeleri, su ve elektrik tesisatları, elektrik ve su armatürleri, lavabosu, mutfak dolabı, wc taşı, muslukları, pvc doğrama pencereleri vb. malzeme kalitesi ile Karmod konteyneri yüksek kalitede bir yaşam konteyneri olarak bulacaksınız. Karmod yaşam konteynerlerinin en önemli avantajı kullanıma hazır olarak sevk edilmesidir. 3x7 mt. ve 2.40x6 mt. ölçülerde standart konteynerler Karmod’un stoklu üretimleri arasında yer almakta olup, sipariş sonrası kısa sürede teslimat yapılmaktadır. Standart konteyner üretimlerimiz tek odalı, iki odalı, iki oda yanı sıra mutfak – tuvalet – duş planında çok sayıda standart üretimimiz vardır. Sadece wc – tuvalet – duş planlarından oluşan standart konteynerlerimiz de vardır. Tuvalet ve duş konteynerlerimiz 7 adete kadar wc duş içermektedir. Standart konteyner ölçülerinde üretimlerimiz firmamızın stoklu ürünleri arasında yer almakta olup, sipariş sonrası kısa sürede teslimat yapılabilmektedir. Standart konteynerlerimiz isteğe bağlı olarak sandwich panel demonte üretim de yapılmaktadır. 2.40x6 mt. ölçülerde standart konteynerler demonte üretim yapılmakta olup uluslararası taşıma standartlarında fabrika ön üretimleri hazırlanmaktadır. Kara, deniz, hava konteyner taşıma sistemiyle kolayca nakliye imkanı sunmaktadır. Demonte üretim yapılan 2.40x6 mt. ölçülerdeki konteynerler sevk edildiği yerde uzman Karmod ekiplerince kurulum yapılarak kullanıma hazır olarak teslimat yapılmaktadır.

Biraz da standart konteyner ölçülerinin dışında ofisler, şantiyeler, fabrikalar, sosyal tesisler, evler ve benzeri yaşam alanları için uzun ömürlü ekonomik çözüm sunan birleşimli konteyner ölçüleri ve modellerinden bahsedelim. Birleşimli konteyner ölçüleri kurulum yapılacak mekanın özelliğine göre tek kattan 3 kata kadar özel ölçülerde üretim yapılmaktadır. Birleşimli konteynerde en önemli nokta tecrübe ve üretim kalitesidir. Piyasada birleşimli konteyner üretimi yaptığı iddasında olan çok sayıda firma vardır. 1986 yılından bugüne üretim tecrübesi ve gerçekleştirdiği teknolojik yatırımlarla Karmod birleşimli konteyner üretiminde sayılı markalardandır. Karmod birleşimli konteyner ölçüleri ve planları uzman teknik ofisinde müşteri beklentileri ve fonksiyonel kullanım ortamları dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Şantiye ve ofis ortamlarında verimli çalışmayı hedefleyerek hazırlanan Karmod’un birleşimli konteyner ölçü ve planlarında beklentilerin de ötesinde ürünler yer almaktadır. Birleşimli konteynerde müşteri istekleri doğrultusunda özel üretim yapıldığı gibi, firmamızda çok sayıda fonksiyonel kullanımda birleşimli konteyner planımız bulunmaktadır. 

Konteyner üretimlerimizin tamamında kaliteli malzeme kullanılarak modern tesislerimizde yüksek teknoloji ile üretim yapılmaktadır. Onaylanan proje dijital ortamda fabrika bant sistemine aktarılarak konteynerin tüm parçaları otomosyon sistemiyle hazırlanmaktadır. Karmod bu güne kadar libya’dan Yunanistan’a İsviçre’den Rusya’ya çok sayıda ülkede konteyner üretimi gerçekleştirmiştir.

Sosyal Medya'da Karmod