Konteyner fiyatlarında da kalitesiyle Karmod

Konteyner ev ve Modellerimiz görebilirsiniz

Her üretimde olduğu gibi konteyner fiyatlarını etkileyen önemli unsurlar vardır. Konteyner fiyatları; kullanılan malzeme, teknolojik üretim, üretim kalitesi gibi unsurlar tamamen etkilemektedir. Konteyner satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ona ödediğiniz fiyattan ziyade ürünün kalitesi, ürünün ömrü, konteynere satış sonrası teknik servis hizmeti verilip verilmediği gibi hususlardır. Üzülerek belirtmeliyiz ki her sektörde olduğu gibi konteynerde de kamuoyunda merdiven altı üretim olarak nitelendirilen üretimler yer almaktadır. Bu üretimler konteyner fiyatları açısından ilk bakışta çok cazip gözükmektedir. Fakat ürün satın alındığında ortaya çıkan manzara fiyat açısından ucuz gözüken kalitesiz konteynerlerin hiç de cazip olmadığıdır. Çünkü; metal karkas yapısı, konteyner duvar panelleri, iç bölmeleri, zemin ve duvar kaplamaları, elektrik ve su tesisatları, kapı ve pencereleri ile kullanıma hazır bir üretimdir. Bu üretimlerin her detayında kaliteli malzeme kullanımı ve işçilik en önemli detaydır. Güvenlikten ısı ve ses izolasyonuna kadar her malzemede üretim kalitesi çok önemlidir. Elektrik tesisatında oluşabilecek istenmedik bir işçilik ve malzeme kalitesinden kaynaklanan güvenlik zaafı, su tesisatında oluşabilecek çatlak ve kırılmalar, metal karkasda yaşanabilecek açılmalar telafi edilemez kayıplara neden olabilmektedir.

Biz tam bu noktada teknolojik üretim sistemi, yüksek kalitede malzeme kullanımı, güvenli kalite kontrol sistemi ve satış sonrası destek hizmetleriyle Karmod konteyneri gönül rahatlığıyla öneriyoruz. Karmod 1986’dan bugüne kendi öz sermayesiyle gerçekleştirdiği yatırımlarla modern üretim tesislerinde gerçekleştirdiği ürünleri müşterilerine konteyner fiyatları açısından cazip fiyat avantajlarıyla sunmaktadır. Tüm tedariklerini kaliteli malzemelerden öz sermayesiyle gerçekleştiren Karmod iyi satınalma avantajlarını konteyner fiyatlarına müşteri lehine direk yansıtmaktadır.

Kaliteli bir yaşam konteynerinin en önemli avantajı onun uzun süreli bir kullanıma sahip olmasıdır. Konteyner yapısı gereği kolay nakledilebilen portatif yapısı ve demonte birleşimli özelliğiyle başka mekanlara da kurulum imkanı sunar. Özellikle belirli bir zaman dilimini kapsayan inşaat işçi şantiyeleri, yol yapım şantiyeleri, baraj şantiyeleri gibi ortamlarda proje tamamlandıktan sonra şantiye konteynerinin başka bir mekana sevk edilerek kullanımı gerekmektedir. İşte bu yer değişim süreçlerinde yaşam konteynerinin kalite farkı ortaya çıkmaktadır. Kalitesiz üretime sahip konteynerler başka bir mekana sevk edilirken dökülmeler meydana gelirken yüksek üretim sistemiyle kaliteli malzemeden üretilen konteynerler ise uzun yıllar farklı ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. Bu da kaliteli konteyneri ilk bakışta ekonomik olarak dezavantajlı gibi kılsa da uzun süreçte kaliteli malzeme defalarca kullanıma imkan veren yapısıyla ekonomik çözüm olmaktadır. Karmod konteyner ister standart planlara sahip olsun isterse birleşimli özel planlara sahip yapıda olsun uzun ömürlü güvenli ve ergonomik yapısıyla konteyner fiyatları açısından uzun vadede büyük kazanç sunmaktadır.

Konteyner fiyatlarını karşılaştırırken şu hususlara dikkat edilmesi müşterilerimizin avantajınadır;
-    Konteyner firması alanında uzman ve tecrübeli mi ve uluslararası standartlarda mı üretim yapıyor?
-    Referansları tatmin edici mi?
-    Üretimde modern teknoloji mi kullanıyor, yoksa ilkel yöntemlerle ikinci kalite malzeme kullanımıyla mı üretim yapıyor?
-    Konteynerde satış sonrası destek hizmeti mevcut mu?
-    Vermiş olduğu konteyner fiyatları teknik özelliklerle karşılaştırıldığında gerçekten cazip mi?
-    Konteynerin, ana karkas yapısı, kapı ve pencere kalitesi, elektrik ve su tesisat malzeme kalitesi nasıl?
Yukarıda belirttiğimiz hususlara dikkat ederek konteyner fiyatlarını daha sağlıklı değerlendirebilirsiniz. Sorunsuz şantiye ve ofis ortamları için konteyner fiyatlarında kaliteyi tercih etmenizi öneriyoruz.

Sosyal Medya'da Karmod