Konteyner Evlerle ev sahibi olmak çok kolay

Konteyner Evlerle ev sahibi olmak çok kolay

Karmod konteyner evler portatif, çelik yapısıyla esnek tasarımı ile fabrika veya sahada monte edilebilir özellikte olup üstün Karmod Konteyner teknolojisiyle anahtar teslimi olarak üretilmektedir Geniş kullanım alanı ihtiyaçlarında tek katlı veya çift katlı olarak konteyner ev çözümü sunulmaktadır. Karmod konteyner ev benzerlerine göre yüksek yalıtımlıdır. Konteyner evlerimizin kapısı kaliteli çelik kapıdır. İsteğe bağlı olarak pencerelerine ferforje demir korkuluk uygulaması da yapılmaktadır.

Karmod konteyner ev; penceresinden iç kapılarına, elektrik ve su tesisatlarından mutfağına, zemin döşemesinden izolasyonuna kadar güvenle kullanılacak uzun ömürlü ekonomik ev çözümleridir. Konteyner evler uzun ömürlü olmasının yanı sıra bir çok belediyede imar izni gerektirmemektedir. Karmod konteyner ev demonte yapısıyla başka bir mekana kolaylıkla sevk imkanı verir.

Konteyner evlerin fark oluşturan özellikleri nelerdir?
- Konteyner evler yüksek güvenli ev modelidir. Karmod konteyner evlerin ana iskeleti metal karkas olduğundan dolayı depreme karşı dayanıklı yapıdadır. Diğer yapı modellerinde olduğu gibi kırılganlık göstermez. Esnek yapısıyla maksimum güvenlik sağlar.
- Konteyner evler yüksek izolasyona sahip yapı modelidir. Karmod konteyner evler iyi izoleli duvar panelleri, pvc pencereleri, çelik kapısı, yer ve duvar kaplamalarıyla yüksek izolasyona sahiptir.
- Konteyner evlerin üretim süresi çok kısadır. Karmod konteyner ev modern tesislerde yüksek üretim teknolojisi kullanılarar kısa sürede teslime hazır olarak üretilmektedir.
- Konteyner evler anahtar teslimi olarak imal edilmektedir. Karmod konteyner ev kapısından penceresine, elektirikten su tesisatına, lavabosundan aydınlatma lambasına kadar her detayı kullanıma hazır olarak üretilip teslim edilmektedir.
- Konteyner ev usta gerektirmez. Ülkemizin en önemli sorunu olan nitelikli usta bulup ev yaptırma problemine karşı Karmod konteyner ev hazır olarak teslim edildiğinden usta gerektirmez.
- Konteyner evler güvenlik ve kaliteyi arayanların tercihidir. Karmod konteyner ev kapıdan pencereye, metal karkasından yer kaplamasına, elektrik tesisatından su tesisatına, lavabosundan mutfak dolabına, panel kapısından çelik kapısına kadar her detay kalite belgeli ürünlerden imal edildiğinden yüksek kaliteye sahiptir.
- Konteyner ev fonksiyonel kullanıma sahiptir. Karmod konteyner evlerin planları uzman teknik ofisimizde müşteri beklentileri de dikkate alınarak hazırlandığından konforlu fonksiyonel kullanıma sahiptir.
- Konteyner evlerle gönlünüze göre büyüklükte ev mümkündür. Karmod konteyner tek katlı ve iki katlı konteyner ev çözümleri sunmaktadır. Arsanıza özel tek katlı veya iki katlı güvenli bir eve sahip olabilirsiniz.
- Konteyner ev uzun ömürlü ev çözümüdür. Karmod konteyner ev modern tesislerde yüksek teknoloji ile uzun ömürlü kullanıma uygun olarak üretilmektedir.
- Konteyner evleri arzu ettiğinizde başkta bir mekana da taşıyıp yeniden kurulum yapabilirsiniz. Karmod konteyner ev demonte yapısıyla başka mekanlara kolayca taşınarak montaj imkanı sunar.
- Üretici firma garantisi ve satış sonrası destek konteyner evlerde. Karmod konteyner ev ürünlerinde üretim ve montaj hatalarından doğabilecek olası sorunlara karşı satış sonrası teknik destek hizmeti de sunmaktadır.
- Az parayla güvenli bi rev konteyner evlerle mümkün. Karmod konteyner evler fabrikada tam malzeme kullanımıyla üretildiğinden en ekonomik uzun ömürlü ev çözümüdür. Konteyner evlere sipariş sonrası kısa sürede sahip olun, kira ödemekten hemen kurtularak kazanmaya başlayın.

Konteyner evler hakkında daha detaylı bilgi edinmek için Karmod satış ofisleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Karmod konteyner evlere hemen sipariş vererek kısa sürede sahip olun. Siz de çok ekonomik fiyatlarla konteyner ev sahibi olup ailenizle bir ömür mutlu ve huzurlu yaşayın.

Sosyal Medya'da Karmod