Karmod Çelik ev Panama’da

Karmod kalitesiyle üretilen Çelik Evlerimizi, Orta Amerika'da Büyük Okyanus ve Karayip Denizi kıyısında yer alan Panama'ya ihracat gerçekleştirdik.

Modern üretim tesislerimizde tamamen vidalı demonte sistemle hazırlanan evlerimiz deniz yolu konteyner taşımacılığı ile Panama’ya sevk edildi. Karmod ekiplerince Panama’nın  Arraijan ve Penonome şehirlerinde kurulum yapılan çelik evler kullanılmaya başlandı.

 

Kalitemiz ve güvenli yapı modelimizle konutta dünyanın tercihi olduk.

Kalitesi ve güvenli yapı modeliyle konut tercihleri için üstün özelliklere sahip çelik evler kaliteyi arayan ülkeler için ilk tercih konumunda. Kısa sürede teknolojik üretim, kolay nakliye, yerinde hızlı kurulum avantajına sahip çelik konutlarımız eknomik fiyatlarıyla da gözde. Klasik konut üretiminin uzun üretim süreçleri çelik ev teknolojisinin sunduğu imkanlarla çok kısa sürelere çekilebilmektedir.

 

Çelik yapı yüksek deprem güvenliğine sahip

Konut üretiminde kullanılan çelik malzeme kırılgan olmayan yapısı ve esnek özelliği deprem esnasında yapının güvenliğini maksimum düzeye çıkarmaktadır. Çatı ve duvar panellerinin tamamında kaynaksız vidalı birleşimli çelik karkas paneller bulunmaktadır. Duvar panelleri içerisine yerleştirilmiş taşyünü A1 yanmazlık özeliğine sahip izolasyon malzeme kullanımı yapının ısı ve ses yalıtımını da ideal seviyelere yükseltmektedir.

 

Panama’da kurduğumuz çelik evler 58 metrekare tek katlı ve 107 metrekare çift katlı modele sahip. Her biri estetiği ve yapı kalitesiyle öne çıkan ürünlerimiz lüks konut tercihleri ile beraber özellikle deprem tehditindeki bölgelerde toplu konut projelerinde güvenle tercih edilmektedir.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail