Kabin nedir?

İnsanların yaşam alanlarında farklı türlerde kullanılmaküzere kabinler bulunmaktadır. Bunlarekonomik güvenlik, standart mobo, geniş yaşam, klasik, metropol,askeriyeye özel imalattan kamuflajlı, sandviç panel, mega ve duş olarak karşımızaçıkmaktadır. Kullanışlı küçük özel bölmeler ve modern olarak dikkatçekmektedir. Sağlam ve güvenli yapıya sahip, ısı ve ses yalıtımı ve tek parçaolarak taşınma kolaylığı ile kullanışlıdır.

 

Her kabinin farklı kullanım alanlarımevcuttur. Bu yüzden hangi alanda kullanılmak üzere oldukları imalat aşamasındaönemlidir. Teknik özellikleri bakımından kapsamlı olması gerekir. İsteğe görede yapılabilen ürünler müşteri açısından da avantajlı bir hal almaktadır.Yıkanabilir ve yıkanmaya dayanıklı olarak çürümez ürünlerdir.

 

Kabinler antibakteriyel silikonla yapılabilir. Bu da toza,suya, sese ve kar koşullarına karşı izole edilebilmektedir. Dış yüzeylerultraviyole ışınlara karşı dayanıklı üretilmektedir. Yüksek güvenirlikliyapılar ise kurşun geçirmez özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Herkesikullanımına uygun olarak dizayn edilmesi açısından kullanımı kolay ürünlerolarak karşımıza çıkmaktadır. Ürünler aynı zamanda modern şehir planlarınauygun olarak hazırlanabilmektedir.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail