İstanbul Marina Dap Yapı Karmod’la Yükseliyor

İstanbul Marina Dap Yapı Karmod’la Yükseliyor

İstanbul Marina Dap Yapı Karmod ile Yükseliyor

Emlak Konut’un İstanbul Kartal’daki arsası üzerinde DAP İnşaat tarafından yapımına başlanan İstanbul Marina, Karmod şantiye yapıları ile yükseliyor. Karmod’un DAP yapı için inşaa ettiği İstanbul Marina projesinde çalışacak işçilerin kullanacağı konteyner şantiye kompleksi üç katlı toplam 3 bloktan oluşuyor.

Birleşimli şantiye modeliyle üretilen yapılar Karmod’un benzersiz konteyner teknolojisine sahip. Duvar panelleri 60 mm sandwich panel izoleli sisteme sahip olup, birleşim izolasyonları ve kenar kapamalarıyla üstün özellikler içeriyor. Konteyner tavanında ilk defa Karmod tarafından kullanılan 120 mm sandwich panel kaplamanın sunduğu yüksek izolasyon son katta özel çatı sistemine sahip.

Şantiye kompleksinde yer alan iki blok yatakhane, dinlenme alanı ve wc duş ünitelerini kapsarken, bir blok ise üç katlı yemekhane olarak inşaa edildi. Aydınlatma sistemi, ıslak zemin ve lavabo gider izolasyonları, zemin epoksi uygulamaları yapıyı farklı kılan diğer özellikler.

İstanbul Marina Projesi

İst Marina, önceden çimento fabrikasını üzerinde barındıran Emlak Konuta ait İstanbul Kartal’da DAP Yapı tarafından inşaa edilecek 5 kule ve cami, okul gibi sosyal alanlara sahip büyük bir projeyi kapsıyor.

İst marina, konut ve ofis temel unsurunun yanı sıra otel, avm, kafe ve restoranlar, helikopter pisti ve farklı beklentilere özel çok sayıda sosyal etkinlik alanları yer alıyor.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail