Hazır ev güvenli ekonomik ev arayanların gözdesi

Hazır ev güvenli ekonomik ev arayanların gözdesi

Ucuz hazır evlerimizi gördünüz mü ?

Kısa sürede çok ekonomik imkanlarla ev sahibi olmak artık hayal değil. Karmod hazır evler ile kısa sürede kolayca bir eve sahip olacaksınız. Karmod hazır evler modern teislerde kaynaksız vidalı sistem teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Yılların üretim deneyimiyle müşteri beklentilerini de dikkate alarak uzman creativ teknik ofisimizce prefabrik hazır evler icin hazırlanan ev modellerinde hayallerinizin de ötesinde modelleri beğeneceğinize eminiz. 

Günümüzde yoğun olarak kullanılan betonarme binalara alışmış olan insanımız farklı yapı modellerini ve avantajlarını tam olarak tanımamaktadır. Yıllarca insanımıza uzun ömürlü yapı modeli olarak takdim edilen betonarma binalar malesef günümüzde büyük şehirleri içinden çıkılmayan bir beton yığını haline getirmiş durumda. 99 Marmara depremi ve son Van Erciş depremiyle betonarma binaların zayıf yüzü ortaya çıkmış durumda. Daha 20 – 25 yıl önce yapılmış bu binaların insan hayatını tehdit eden bu yapısı büyük endişeye neden olmaktadır. Uzmanların depremle ilgili sürekli uyarıda bulunduğu bu binalar devletin de gerekli yasal düzenleme için adım atmasından sonra hızlı dönüşüm sürecine girmiş durumda. Bu binalar dönüşümle beraber ciddi bir çevre tehditine de neden olacak. Malesef betonarme binaların dönüşmeyen yapısı her zaman için çevre için tehdit oluşturmaktadır.

Betonarma yapıların bu problemlerine karşı son derece güvenli ve uzun ömürlü yapı modeli olan prefabrik hazır evler yaşam için ideal ev modelidir. Prefabrik hazır evler ve hazır konutlar üreten Karmod mimar ve mühendisler kontrolünde hazırlanan özel planlarıyla güvenli ve uzun ömürlü evlerin üretimini gerçekleştiriyor. Karmod çok sayıda tek ve çift katlı üretime imkan veren hazır ev modeline sahip olup, kalite kontrol sistemi ile fabrika ön üretimli yapıları kısa sürede teslimat imkanına sahiptir. Fabrika ön üretiminde tamamen kaynaksız vidalı sistem teknoloji kullanan Karmod tam malzeme kullanımıyla yüksek kalitede evler üretmektedir. Sitemizden beğenmiş olduğunuz her hangi bir modeli bir kaç gün gibi kısa bir sürede montaj mekanına sevk ederek kurulumunu gerçekleştirmekteyiz. 

Montaj alanına sevk edilen Karmod prefabrik hazır evler uzman ekiplerimizce kısa sürede kurulumu gerçekleştirilerek kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir.

Karmod prefabrik hazır evler çelik kapısı, iç panel kapıları, ısı camlı pvc doğramaları, elektrik ve su tesiatları, elektrik ve su tesisat armatürleri, çatı kaplaması, iç ve dış boyasıyla kullanıma hazır olarak tesilm edilmektedir. Karmod prefabrik hazır evin üretiminde kullanılan tüm malzemeler kalite belgeli ürünlerden oluşmaktadır. Malzeme kalitemizi ve markalarını teknik özellikler sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Karmod  prefabrik hazır evin en önemli avantajlarından biri de hazır olarak teslimat yapıldığından usta gerektirmemesidir. Bu da usta sıkıntısı çekilen bölgelerdeki en önemli problemin kolayca aşılmasını sağlamaktadır. Prefabrik hazır evler müşterilerimizin hazırlaması gereken bina kurulumunun yapılacağı su basmanı sonrası duvar panelinden çatı kaplamasına, çatı derelerinden tesisat malzemelerine, pencereden kapılarına kadar her detayı Karmod montaj ekiplerince montaj yapılarak hazır olarak teslim edilmektedir.

Karmod hazır ev yıllık standart bakımları yapılması durumunda (diğer yapılarda da olduğu gibi boya vs.) uzun yıllar güvenle kullanılabilir niteliktedir.

Karmod hazır ev izolasyon açısından mükemmel yapıdadır. 10 cm kalınlığa sahip duvar izolasyonlu duvar panelleri, çatı kapaması üzerine içten yerleştirilen cam yünü (izocam) uygulaması, çelik kapısı, ısı camlı birinci kalite pvc pencere sistemleriyle Karmod prefabrik ev yüksek izolasyona sahiptir.

Karmod’u prefabrik ev üretiminde farklı kılan bir diğer önemli yön ise; satış sonrası hizmet anlayışıdır. Karmod prefabrik ev garantili olarak üretilmekte olup, ürünlerinin tamamında satış sonrası hizmet sunmaktadır.

Prefabrik modüler hazır ev modellerimiz için satış ofislerimizden de detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail