Tam Deprem Dayanımlı Hafif Çelik Evler

Tam Deprem Dayanımlı Hafif Çelik Evler

Cazip Fiyatlar ve Karmod Güvencesiyle Hemen Sahip Olun.

Yüksek güvenlikte çelik evleri 28 bin tl’den başlayan fiyatlarla kaynaksız vidalı sistem teknoloji ile kısa sürede üretip kullanıma hazır nitelikte kurulum yaparak teslim ediyoruz.
 

Çelik evler, geleneksel yapıların deprem gibi faktörlere karşı güven zafiyeti için en önemli çözüm içermektedir. Çelik malzemeden kaynaksız vidalı sistem teknoloji kullanılarak modern tesislerde üretim yapılan Karmod hafif çelik evler tam güvenli yapı modelidir. Çelik evin ana iskeletini oluşturan çelik malzeme hafif yapısı ve esnek özelliğiyle depreme karşı tam güvenlik sağlar.

 

Karmod hafif çelik evler 60 metrekareden 200 metrekareye kadar ister tek katlı veya iki katlı çok sayıda ev modeli avantajıyla kısa sürede üretilip çok ekonomik fiyatlarla kullanıma hazır özellikte teslim edilmektedir.

 

Karmod çelik evlere 58 bin tl.’den başlayan cazip fiyatlarla çok kısa sürede sahip olabilirsiniz.
Karmod Çelik Evlerin Avantajları

  • Hafif çelik evler kusursuz bir konforla beraber estetik özelliğe sahip olup son derece güvenli ev modelidir.
  • Çelik evler ekonomik fiyat avantajına sahiptir. Çelik evleri ekonomik kılan en önemli özellikler; Karmod modern tesislerinde israf edilmeden otomosyon sistemiyle tam malzeme kullanılarak üretilmesi, demonte özelliğiyle kolay tüm Türkiye ve Dünya geneline kolay nakliye avantajı, tüm detayları fabrikada hazırlandığından kaynaksız vidalı sistemle kısa sürede kurulum yapılması gibi nedenlerle çelik ev cazip fiyat avantajları sunmaktadır.
  • Hafif çelik yapılar, kiriş ve kolon içermediğinden, ara kat, iç ve dış duvar ebatları ile mekândan tasarruf sağladığı gibi, bu durum, binanın ergonomik ve ekonomik değerini de artırıcı bir etkendir.
  • Çelik malzeme taşıyıcı ömrü çok uzundur. Kuşaklar boyu güven içinde bir yaşam sunar.
  • Deprem, fırtına, sel baskını gibi doğal afetlere karşı dayanıklılığı, geleneksel yapılardaki can ve mal kayıplarının söz konusu olmayışı ve bu afetler sonrasında oluşabilecek minimum hasarların tadilinin hızlı ve kolay oluşu da hafif çelik yapı sisteminin ekstra ekonomik değerini teşkil eder.
  • Çelik evler %100 tam dönüşümlü çevreci özelliğe sahiptir. Taşıyıcı sistem yeniden kullanılabilir ve geri dönüşümlüdür.
  • Hafif çelik yapı sistemi son derece hızlı bir inşaat sistemidir. İklim farkı ayırt etmeksizin konut tipi yapılarda, 1 haftada ana taşıyıcı sistem kurulur, 1 ay gibi çok kısa bir sürede de anahtar teslimi imalat tamamlanır. Belli bir “inşaat mevsimi” yoktur. Temel dışında betonarme gerektirmez.
  • Esnek özelliğiyle farklı iç ve dış kaplamalara imkan sunar. (Alüminyum kompozit kaplama, cam cephe, yalıpan, ahşap vb.)
  • Çelik sektörde bir devrimdir. Dünyada yapısal çeliğin inşaat sektöründe kullanım oranı %60'ı bulmaktadır. Çelik üretiminde Türkiye dünya sıralamasında 11'inci, Avrupa'da 3'üncü sırada yer almasına ve çelik endüstrisinin 7 ila 10 milyon m² inşaat alanı üretebilecek kapasitede olmasına rağmen, ülkemizdeki inşaatların yalnızca %5'inde yapısal çelik kullanılmaktadır. Bu oran diğer ülkelerle karşılaştırıldığında çok düşüktür. Türkiye'de konutlardaki çelik kullanım oranı ise %0,5'e kadar düşmektedir. İngiltere'de bu oran %54, İskandinav ülkelerinde %40, Fransa ve Almanya gibi betonarme kullanımının yaygın olduğu ülkelerde ise en az %30'dur. Endüstri yapılarında ise bu oran %90'lara kadar çıkarken, Türkiye'de sadece %30'dur.
Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail