Hem Ucuz Hem Güzel

Prefabrik konutlar birinci dünya savaşı sırasında hayatımıza gitmiş bir yapılardır. Savaş alanında güvenlik sağlaması amacıyla kurşun geçirmeme özelliği bulunan çeliktenüretilmiştir. Bunun yanı sıra çelik kolay şekil alabilen bir maddedir.Parçalanıp toplanması ve kurulabilir olması nedeniyle de taşıma kolaylığımevcuttur. İlerleyen yıllarda ise kullanışlı olması sebebiyle sürekli kullanımamaçlı ev olarak da tercih edilmiştir.

Prefabrik evler özellikleJaponya gibi deprem kuşağında olan ülkeler için biçilmiş ürünlerdir. Hazır yapmodeller olduğu için istediğiniz konut yapıyı görüp beğenip siparişedebiliyorsunuz. Modeller tek ve çok katlı olarak tasarlanmıştır. Ayrıca normalevlere göre hem çok daha kısa sürede hem de daha uygun ekonomik fiyatlarla inşaedilmektedir.

İçeriğinde bulunan ısı ve enerjiyalıtımı özelliği ile ekonomiye ayrıca bir katkı sağlıyor ve yaşamı daha kolaybir hale getiriyor. Yapılan bir prefabrik evin ortalama ömrü 40 ile70 yıl arasında değişim gösteriyor. Tüm bunların yanı sıra estetik duruşu ilede görsel anlamda ilgi çekiyor ve tercih edilme sebeplerinin de başındageliyor.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail