Evlerde hem ekonomiyi hem de güvenliği arayanların tercihi

Evlerde hem ekonomiyi hem de güvenliği arayanların tercihi

Satılık Prefabrike Evler
İnsanın dinlenebileceği, kendini sevdikleriyle güvende hissedebileceği zinde mekanlardır evler. Bu nedenle satınalmada evler özellikleri, ili, semti açısından önem kazanmaktadır. Her insan estetik ve konforlu bir ev veya evlerin dilediği mekanda sahibi olmak ister. Evler denildiğinde günümüzde her zihinde farklı bir yapı modeli belirir. Kim için ev denildiğinde bir villa, kimi için bir apartman dairesi, kimi için de bir müstakil ev akla gelebilir. Herkesin ev ve kunut tasavvuru farklıdır.

Farklı evler ve modelleri için Karmod her insanın mutlaka tarzını bulabileceği modern uzun ömürlü evler sunuyor. Kaynaksız vidalı teknoloji ile üretilen Karmod hazır evler kısa sürede uzman ekiplerimizle istediğiniz mekana montaj yaparak kullanımınıza hazır olarak teslim ediyoruz. Hem de Karmod hazır evler cazip fiyat avantajlarıyla sizi bekliyor.

Betonarme binaların enkazı andıran dönüşümsüz yapısıyla bir taş yığını haline gelmiş modern kentin insanı bu sıkıcı yapı modelinden aynı konforu yansıtan daha çevreci ve pratik yapı modeline doğru tercihini artırıyor. Prefabrik uzun ömürlü evlerin üretiminde Karmod yüksek teknoloji ile üretilmiş, estetik ve konforlu planda hazır evleri beğeninize sunuyor. Betonerme evlerin uzun üretim sürecine karşı prefabrik konut modeli seri üretimi, uzun ömürlü çevreci yapısıyla önemli bir alternatifi oluşturuyor. Karmod prefabrik hazır konutlar ve evler modern üretim tesislerinde yüksek teknoloji kullanılarak kaynaksız vidalı sistemle imal edilmektedir. Müşteri tarafından onaylanan ev modeli bilgisayar sistemiyle üretim bandındaki bilgisayara riplenmekte ve üretim tüm detaylarına kadar güvenle gerçekleştirilmektedir. Ön üretimi yapılan Karmod prefabrik hazır evler kurulum alanına kamyon ve benzeri taşıma aracıyla sevk edilerek (kara, demir, deniz, hava yolu ile kolay taşıma imkanına sahip demonte yapı) uzman Karmod ekiplerince bir kaç gün gibi kısa bir sure zarfında kurulum yapılmaktadır. Kurulum sonrası prefabrik ev müşteriye kullanıma hazır olarak teslimat yapılmaktadır. Biraz da prefabrik hazır evlerin avantajlarından bahsedelim. Prefabrik hazır evlerin en önemli avantajı fabrika bant sisteminde tam ve kaliteli malzeme kullanımıyla güvenli olarak üretilmesidir. Ön üretimi demonte olarak yapılan evlerin bir diğer avantajı nakliye kolaylığıdır. İster kara, ister demir, ister deniz veya hava yoluyla olsun demonte özelliğiyle Karmod prefabrik evler eksiksiz olarak nakliye imkanı sunar. Kuruluma hazır olarak sevk edilen prefabrik evler uzman ekiplerimizce bir kaç gün gibi kısa sürede kurulum yapılarak kullanıma hazır olarak teslimat yapılmaktadır. Karmod prefabrik hazır evlerin bir diğer önemli avantajı ise kullanıma hazır olarak teslim edildiğinden usta gerektirmemesidir. Ülkemizde özellikle kırsal iller ve ilçelerde en önemli sorun nitelikli inşaat ustası bulunamamasıdır. Yeni yapılan evler bu nedenle günler, haftalar hatta aylarca usta beklediğinden tamamlanamamaktadır. Karmod prefabrik hazır evlerin duvar panelleri, çelik kapısı, iç kapıları, pencereleri, çatısı, dereleri, çatı tavan kaplamaları, elektrik ve su tesisat ve armatürleri, iç ve dış boyası vb. uygulamalar Karmod tarafından gerçekleştirilmektedir. Karmod hazır evlerin bir diğer avantajı arzu edildiğinde başka mekana montaj imkanı sunmasıdır. En önemli avantajımız ise prefabrik hazır evlerimizin satış ve satış sonrası süreçlerde Karmod prefabrik güvencesine sahip olmasıdır. Siz de güvenli bir eve Karmod prefabrik evin sunduğu avantajlarla kısa sürede sahip olabilirsiniz. Hem de çok ekonomik ev fiyatlarıyla.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail