En Dayanıklı Kabinler

Her yerde avantajlı olarak kullanabileceğiniz standart veözel şartı kabin modellerimiz,sizlerin isteklerine ve projelere göre çeşitlenebilmektedir. Kaliteli sesgeçirmez yapıların yanı sıra ısı geçirmez ya da normal yapılar ile sizmüşterilerimizin kalitemiz ile her daim yanında oluruz. Çürümez, kolaytemizlenir dış yüzeyleri ile koromozif şartlara uygun üretilmiştir.

    Ayrıca kabiniçerisine elektrik tesisatı döşemek için uygun imkânlar sağlanmaktadır. Yapıkonulduğu yere sabitlenir ve böylece rüzgâr ya da deprem gibi etkenlerdenkorunması olağandır. İç yüzey paneller temizlenebilir paneller olduğu için çokfaza uğraş gerektirmemektedir. Firmamız işçilik ve imalat hatalarına karşıürünlerini 1 yıl garantisi altında tutmaktadır. Sipariş vermeden önce kapı vepencere yönlerini mutlaka belirtmelisiniz.

    Her sipariş bizler için birer projedir. Bu kapsamda tamolarak ne istediğinizi net ifade etmeli ve mühendislerimizin size sunduğuraporu incelemelisiniz. Ardından bizler imalata geçer ve kabin hazırlıklarına başlarız. Bittikten hemen sonra kurulum veteslimatı tamamen bize ait olup, Türkiye’nin her yerine teslimat yapmaktayız.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail