Dünya Standartlarının Üzerinde Konteyner Üretiyoruz

Dünya Standartlarının Üzerinde Konteyner Üretiyoruz
Konteyner yaşam alanlarının lider üreticisi Karmod, tecrübe ve birikimlerini know how teknolojik üretimle birleştirerek Dünya geneline hayatı kolaylaştıran yapılar sunuyor. Modüler yaşam üretimlerimiz İsveç’ten Kazakistan’a, Libya’dan Senegal’e, Yeni Zellanda’dan Venezüella’ya dünyada 80’e yakın ülkede güvenle kullanılıyor.

Başta işçi şantiye çözümlerinde modüler işçi kampları olmak üzere, ofisten eve bir çok alanda kullanılabilen tasarım ve modellerde imal edilen Karmod konteynerin kullanım alanları arasında; yönetim binaları, belediye ve diğer kamu kuruluşları ek hizmet binaları, eğitim binaları, hastane yapıları, aile sağlığı merkezi binaları, yemekhane ve yatakhane binaları, sosyal tesis binaları, satış ve pazarlama ofisleri, gsm kabinleri, spor tesisi ve klüp binaları, anaokulları, askeri tesis yapıları, labaratuar ve görüntüleme merkezi üniteleri, wc duşlar, araştırma merkezi yapıları, polis ve jandarma merkezi binaları gibi bir çok yapı yer almaktadır.

Standart üretimli konteyner modellerinin yanı sıra birleşimli ve demonte planda çok katlı yapılar üretilmektedir. Demonte üretimlerimiz kara, deniz, demiryolu ve hava yoluyla uluslararası taşımacılık standartlarında Dünyanın her noktasına ekonomik nakliye avantajına sahiptir. Birleşimli ve demonte ürünlerimizin montaj operasyonları profesyonel ekiplerimizce gerçekleştirilerek kullanıma hazır teslim edilmektedir.
Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail