Azerbaycan’da 3 ayrı Prefabrik Konut kurulumu

Azerbaycan’da 3 ayrı Prefabrik Konut kurulumu

Yeni nesil teknolojilerle üretilen çok sayıda üstünlüğe sahip prefabrik evler farklı ülkelerden ilgi görmeye devam ediyor. Hazır ev modelimizle yeni bir projeyi de Azerbaycan’da gerçekleştirdik. Başkent Bakü’de üç ayrı konutun kurulumunu tamamlayarak ailelerin kullanımına sunduk.

 

Prefabrik yapı sektöründe yeni teknolojiler kullanarak üretim yaptığımız hafif çelik sistemli hazır evlerin kurulumu yirmi gün gibi kısa bir sürede tamamlandı. Proje kapsamında hazırladığımız prefabrik evlerde tek katlı üç ayrı prefabrik ev modeli tercih edildi. Bu evlerden biri 3+1 planda 87 m2, ikincisi 2+1 64 m2, diğeri ise yine 2+1 planda 45 m2 büyüklüğe sahip. Küçükten büyüğe Karmod’un tüm hazır ev modellerinde maksimum genişlikte ferah iç mekanları özenle hazırlandı. Yapı sisteminde çelik taşıyıcıların kullanıldığı hazır evlerimiz diğer klasik yapı modellerindeki iç ortamı darlaştıran geniş beton kolonlar veya kirişler bulunmadığından en ergonomik ev sistemine sahiptir.

 

Modern prefabrik üretim hattında ön imalatı gerçekleştirilen hazır evler iki araca yüklenerek karayolu taşımacılığı ile Bakü’deki kurulum yerine ulaştırıldı. Üretimde montaj yerinde hazır evlerin kurulumu esnasında başka yapı malzemesine ihtiyaç duyulmayacak şekilde duvardan kaplamalara, çatıdan çatı örtü malzemelerine, kapıdan pencereye, elektrik tesisatından sıhhi ve atık su tesisatlarına, aydınlatma ve su armatürlerine kadar her şey hazır olarak sevk edildi. Sevkiyatın tamamlandığı gün bölgede hazır edilen ekiplerimizce hazır evlerin montajına başlandı ve 20 günde oturulabilecek duruma getirildi.

 

Azerbaycan prefabrik evlerin dış cephesinde taşonit kaplama uygulaması gerçekleştirildi. Bu uygulamayla, zaten Karmod prefabrik evlerin duvarlarında özel levhalar arasına yüksek yoğunlukta yalıtım malzemesi kullanılarak elde edilen enerji kullanım verimliliği ekstra artırılarak bir ev için mükemmel düzeye yükseltilmiş oldu.

 

Karabağ yeni konut projeleri için en hızlısı prefabrik ev

Uzun ömürlü prefabrik yapı sistemi, yaz veya kış mevsim farkı gözetmeksizin inşa edilebilmesi ve hızlı kurulum avantajıyla prefabrik ev Karabağ’da kurulumu planlanan hazır konut projeleri için tercih edilebilecek en iyi ev modelleri arasında.

 

Çevreci müstakil konut konseptine sahip prefabrik ev sürdürülebilir çevre politikalarının uygulanmasına da büyük katkı sağlıyor. Hazır ev üretiminde kullanılan malzemelerin tamamına yakını dönüştürülebilir hammaddelerden tercih edilmektedir.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail