Cezayir’de 28 adet konutu 45 günde kurduk

Cezayir’de 28 adet konutu 45 günde kurduk

Afrika genelinde çok sayıda konut projesi gerçekleştiren prefabrik yapı sektörünün markası Karmod, Kuzey Afrika ülkelerimizden Cezayir’de 28 adet konutu kullanıma hazır kurulumla teslim etti.

 

Hızlı kuruluma sahip ön üretimli hazır konutlar demonte vidalı sistemin verdiği avantajla 45 gün gibi kısa sürede kullanıma hazır teslim edildi.

 

Karmod’un modern tesislerinde demonte özellikte üretimi yapılan konutlar deniz konteyner taşımacılığı ile Cezayir’e gönderildi. Karayolu ile ülkenin 950 km. güneyinde yer alan Becher (Beşar) bölgesine ulaştırılan konutlar Karmod’un uzman ekiplerince kullanıma hazır kurulum yapıldı.

 

Kurulumu yapılan konutlar bölgede inşa edilen hastane kompleksinin yapımında çalışacak yönetici ve mühendislerin aileleriyle konaklayacağı lojman konutu olarak kullanılacak. Söz konusu konutlar hastane projesi tamamlandığında hasta yakınlarının kalacağı misafirhane olarak hizmet vermeye devam edecek.

 

Karmod hazır evler üretim kalitesi, hızlı üretim teknolojisi, demonte özellikle hızlı ve kolay nakliyesi ile kullanılacağı bölgede çok kısa sürede kurulum yapılabilme özelliği ile öne çıkıyor. Dünyada 100’e yakın ülkede kullanılan Karmod yapıları uzun ömürlü kullanım özelliğine sahip.

 

Cezayir’de kurulumu gerçekleştirilen lüks lojman amaçlı kullanılacak konut projesinde 20 adet 79 metrekare, 3 adet 92 metrekare, 5 adet 170 metrekareden oluşan toplam 28 adet tek katlı ev 45 gün gibi kısa bir sürede kurulum yapılarak teslim edildi.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail