Çelik evler yüksek güvenlik ve estetiği arayanların tercihi

Çelik evler yüksek güvenlik ve estetiği arayanların tercihi

Güvenli ve estetik yapısıyla tanındıkça kullanımı yaygınlaşan çelik evler farklı kaplama çeşitlerine imkan sunan yapısıyla lüks yapı modelleri arasında yer almaktadır. Çelik evlerin üretim süreci benzerlerine göre kısa sürede tamamlanmaktadır. Modern teknoloji kullanılarak kaynaksız vidalı sistem üretilen Karmod çelik evler uzman ekiplerimizce yerinde kurulum yapılmaktadır. Çelik evler çelik malzemenin kırılmayan esnek özelliğiyle deprem bölgelerinde son derece güvenli yapı modelidir. Lüks görünüm ve konforlu iç tasarımlarla beğeninize sunduğumuz Karmod çelik evlerle sevdiklerinizle mutlu yaşama adım atın.

Çelik evlerin modelleri mimar ve mühendisler kontrolünde uzman ekiplerce hazırlanan Karmod çelik ev estetik ve konforlu planlarıyla iyi yaşam tarzını yansıtmaktadır. Özel olarak hazırlanan çelik evlerin planlarında müşteri beklentileri de gözönünde bulundurularak konforlu ve ferah ortamlar hedeflenerek hazırlandı.

Çelik evler üretim serüveni şu şekilde seyretmektedir. İlk aşamada çok sayıda estetik ve fonksiyonel kullanıma sahip Karmod çelik evlerin modellerinden birine karar verdiğinizde üretim süreci başlıyor demektir. Modellerimizi beğeneceğinizden bizim kuşkumuz yok. Siz de diger müşterilerimiz gibi birbirinden güzel çelik evler modellerimizden birine karar vermek için zorlanacaksınız. Arzunuza göre ister tek katlı çelik ev veya iki katlı dubleks çelik evlerin modellerinden birini seçebilirsiniz. Onayınız sonrası karar verdiğiniz çelik evin üretim dosyası kalite kontrol sisteminde kontrolleri yapıldıktan sonra dijital ortamda üretim bandındaki bilgisayara aktarılmaktadır. Bilgisayar sistemiyle çalışan kesim, bükme ve delik açma yapılan parçalar band sisteminde vidalanarak montaj için sevke hazır duruma getirilmektedir. Bu arada yapının amerikan panel iç kapıları, çelik kapısı, pvc ısıcamlı pencere sistemi, elektirik ve su tesisat malzemeleri, çatı kaplamaları, duvar kaplama malzemeleri, su ve elektirik armatürleri kontrollü olarak hazırlanarak sevkiyata hazır hale getirilmektedir. Sevkiyat için kontrolleri yapılan çelik evin tüm parçaları yükleme listesiyle montaj yerine taşıyacak araca yüklenmektedir. Araca yüklenen çelik ev demonte kurulum üniteleri montaj ekiplerinden once kurulum alanına ulaşmaktadır. Çelik evlerimizin montaj üniteleri uzman Karmod montaj ekibince kuruluma hazırlanmaktadır. Montaja hazırlanan çelik evler daha önceden müşteri tarafından bina büyüklüğüne göre su basmanı yapılmış alana kurulum yapılmaktadır. Binanın duvar panel ünitelerinden başlanarak önce çelik evlerin karkası vidalı sistem montajlanmaktadır. İç bölmeleri elektirik ve su tesisatı, kapıları, pencereleri, sigorta sistemi çatı ve tavan kaplamaları, elektirik ve su armatürleri, bina dış ve iç duvar kaplamaları, boyası uzman ekiplerimizce kullanıma hazır olarak montajlanıp müşterilerimize güvenle teslim edilmektedir.

Çelik evler estetik uygulamalara imkan sunan yapısıyla konforlu göz alıcı mekanlar sunmaktadır. Çelik evler dış kaplaması isteğe bağlı olarak alüminyum kompozit kaplama, cam cephe kaplama, ahşap kaplama, dekoratif taş kaplama, yalıpan kaplama, siding kaplama gibi uygulamalara imknan sunmaktadır.

Çelik evler ülkemizde yeterince tanınmaması nedeniyle tercih edilmemiştir. Son yaşadığımız ciddi sayıda can kaybına neden olan depremler sonrası çelik evler ülkemiz gündemine girmiştir. Malesef ülkemide depreme karşı son derece riskli yapı gurubunda yer alan betonarme binaların tercihi depremlerdeki can kaybının artmasında en büyük etken olmuştur. Güvenli bir yaşam için depreme karşı son derece dayanıklı çelik evlerin tercih edilmesi önem arzetmektedir.

Çelik evler ister tek katlı olsun ister çift katlı olsun son yüksek kalitesinin yanı sıra son derece estetik ev modelidir. Çeliğin kolay şekil alabilen esnek yapısı çelik evlerin estetik yapıda evler olmasına imkan sunmaktadır. Siz de yüksek kalitede konforlu bi rev için Karmod çelik evleri tercih edin.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail