Çelik ev modelleri Çevre dostu estetik tasarımlarıyla sizi bekliyor

Çelik ev modelleri Çevre dostu estetik tasarımlarıyla sizi bekliyor

Uzman mimar ve mühendisler kontrolünde hazırlanan Karmod çelik ev modelleri kaynaksız vidalı sistem teknoloji kullanılarak modern tesislerde üretilmektedir. Karmod çelik ev modellerinin tamamında müşteri beklentileri de dikkate alınarak konforlu kullanım mekanları hedeflenmiştir. Estetik yapısı ve fonksiyonel kullanım mekanlarıyla Karmod çelik ev modelleri beklentilerinizin de ötesinde.

Neden çelik ev modelini tercih etmeliyiz?

Çelik ev modeli depreme karşı yoksek güvenli yapıya sahiptir. Çelik ev modellerinde kullanılan ana malzeme çeliktir. Çelik sağa sola dengeli esnek yapısı ve kırılgan olmayan sağlam özelliğiyle çelik ev modellerinde depreme karşı yüksek güvenliği sağlamaktadır.

Çelik ev modelleri estetik ve konfor olarak değerlendirildiğinde üstün özelliklere sahip ev modelidir. Betonarme yapı modeli kaplama ve esnek özelliğe sahip tasarımlar açısından son derece hantaldır. Statiği de düşünüldüğünde betonarme yapı modelinde estetik uygulamalar mimariyi sınırlandırmaktadır. Çelik ev modellerinde ise çeliğin kolay şekil alabilen esnek yapısı mimari açıdan bakıldığında estetik tasarımlara büyük imkanlar sunmaktadır. Bu yönüyle değerlendirildiğinde çelik ev modelleri mimarlara müşteriler açısından farklı zevklere imkan sunan tasarım derinliği sağlamaktadır. Binanın dış estetiğinde belirttiğimiz avantajları sunan çelik ev modeli iç plan ve tasarım olarak değerlendirdiğimizde aynı imkanları ve daha fazlasını sunmaktadır. Çelik ev modeli müşteri beklentileri göz önüne alındığında yüksek güvenliğin yanı sıra içinde yaşayanlara ferahlık ve konforlu ortamlar sunmaktadır. Fonksiyonel kullanıma sahip esnek iç planlar çelik ev modelinin sunduğu avantajları içermektedir. İster tek katlı ister iki katlı olsun çelik ev modelleri benzersiz estetiğe sahip yapıdadır.

Bir bakışta Karmod çelik ev modelinde yapıların avantajlarını şöyle sıralayabiliriz;
- Estetik yaşam kalitesini artıran tasarımlar. Karmod çelik ev modeli ile hiç bir yapı modelinde elde edilemeyecekestetik ve şıklıkta tasarımlar yeralmaktadır.
- Kaynaksız yapı teknolojisiyle üretim. Karmod çelik ev modelleri sipariş onayı sonrası üretim dosyası kalite kontrolü yapıldıktan sonra kaynaksız vidalı sistem teknoloji kullanılarak üretim yapılmaktadır. Vidalı sistem ilkel tarzda basit atölyelerde hazırlanan kaynaklı yapılara göre kıyaslanamayacak üstün özellikler içermektedir. Vidalı sistemle üretilen çelik ev modelleri demonte yapısıyla uzun ömürlü ve yüksek güvenliğe sahiptir.
- İstenilen miktarda tam malzeme kullanımı. Karmod çelik ev modelleri modern üretim tesislerinde tam malzeme kullanımıyla üretilmektedir. Bu sistemde yapı üretilirken israf önlenmektedir. 
- Üretimlerde yüksek kalitede malzeme kullanımı. Karmod çelik ev modellerinin tamamında kalite belgeli uzun ömürlü garantili ürünler kullanılmaktadır. Çelik ev’in ana iskeletini oluşturan çelik profil, pvc pencereler, panel kapılar,çelik kapılar, çatı ve duvar kaplamaları, tavan kaplamaları, elektirik ve su tesisat malzemeleri, elektirik ve su armatürleri (lavabo, wc taşı, musluklar, aydınlatma aparatları, sigortalar, pirizler, elektirik anahtarları vb.)
- Uzman ekiple hızlı, kolay, kısa sürede montaj. Karmod 1986 yılından bugüne üretim süreçlerindeki tecrübesi ile çelik ev modellerinin tamamını fabrika ön üretimi sonrası uzman montaj ekiplerince kısa sürede kurulum yaparak kullanıma hazır olarak teslim etmektedir.
- Demonte dönüşümlü yapısıyla çevreci yapı modelidir. Çelik ev modelleri demonte yapısıyla istendiğinde başka bir mekana kurulum imkanı sunmaktadır. Ana iskeletinde kullanılan çelik malzeme çelik ev modellerini dönüşüm açısından çevre dostu ürünlerden kılmaktadır.
- Satış sonrası destek. Karmod çelik ev modellerinin tamamında üretim ve montaj hatalarına karşı satış sonrası teknik destek hizmeti sunmaktadır.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail