Çelik ev güvenli evin adı

Modüler çelik evlerde güvenlik ve estetik üst düzeyde. Çeliğin verdiği güvenle vidalı sistemle üretilen çelik evlerde kendinizi çok daha huzurlu hissedeceksiniz.
19. yüzyıldan günümüze inşaat sektöründe kullanılan çelik ABD, Japonya, Almanya, Belçika, Kanada gibi ülkelerle kıyaslandığında daha az tercih edilmektedir. Çelik evin ülkemizde tercih edilmemesinin temel nedenleri arasında yapı modelinin tanınmaması ve çelik ev yapı modelini üretecek teknolojinin yeterli sayıda olmamasından kaynaklanmaktadır. Özellikle ülkemiz gibi deprem kuşağındaki Japonya çelik ev teknolojisini kullanarak depremden maksimum düzeyde korunma sağlamıştır.

Karmod son derece güvenli çelik evleri yüksek teknoloji kullanarak kaynaksız vidalı sistem üretim yaparak kısa sürede müşterilerine teslim ediyor. Çelik yapısı gereği esnek malzeme olduğundan depremde yıkılmaz saga sola esneme yapar. Esnek yapısıyla çelik kırılmaz. Çelik ev duvar ve çatı kaplamalarına isteğe bağlı farklı uygulamalar için imkan tanır. Estetik görünüm ve fonksiyonel konforlu kullanım dikkate alınarak hazırlanan çelik ev modellerimiz arasında beğeneceğiniz bir çok model size bekliyor.

Çelik ev modelleri mimar ve mühendisler kontrolünde uzman ekiplerce hazırlanan Karmod çelik ev estetik ve konforlu planlarıyla iyi yaşam tarzını yansıtmaktadır. Özel olarak hazırlanan çelik ev planlarında müşteri beklentileri de gözönünde bulundurularak konforlu ve ferah ortamlar hedeflenerek hazırlandı.

Çelik ev üretim serüveni şu şekilde seyretmektedir. İlk aşamada çok sayıda estetik ve fonksiyonel kullanıma sahip Karmod çelik ev modellerinden birine karar verdiğinizde üretim süreci başlıyor demektir. Modellerimizi beğeneceğinizden bizim kuşkumuz yok. Siz de diger müşterilerimiz gibi birbirinden güzel çelik ev modellerimizden birine karar vermek için zorlanacaksınız. Arzunuza göre ister tek katlı çelik ev veya iki katlı dubleks çelik ev modellerinden birini seçebilirsiniz. Onayınız sonrası karar verdiğiniz çelik evin üretim dosyası kalite kontrol sisteminde kontrolleri yapıldıktan sonra dijital ortamda üretim bandındaki bilgisayara aktarılmaktadır. Bilgisayar sistemiyle çalışan kesim, bükme ve delik açma yapılan parçalar band sisteminde vidalanarak montaj için sevke hazır duruma getirilmektedir. Bu arada yapının amerikan panel iç kapıları, çelik kapısı, pvc ısıcamlı pencere sistemi, elektirik ve su tesisat malzemeleri, çatı kaplamaları, duvar kaplama malzemeleri, su ve elektirik armatürleri kontrollü olarak hazırlanarak sevkiyata hazır hale getirilmektedir. Sevkiyat için kontrolleri yapılan çelik evin tüm parçaları yükleme listesiyle montaj yerine taşıyacak araca yüklenmektedir. Araca yüklenen çelik ev demonte kurulum üniteleri montaj ekiplerinden önce kurulum alanına ulaşmaktadır. Çelik ev montaj üniteleri uzman Karmod montaj ekibince kuruluma hazırlanmaktadır. Montaja hazırlanan çelik ev daha önceden müşteri tarafından bina büyüklüğüne göre su basmanı yapılmış alana kurulum yapılmaktadır. Binanın duvar panel ünitelerinden başlanarak once çelik ev karkası vidalı sistem montajlanmaktadır. İç bölmeleri elektirik ve su tesisatı, kapıları, pencereleri, sigorta sistemi çatı ve tavan kaplamaları, elektirik ve su armatürleri, bina dış ve iç duvar kaplamaları, boyası uzman ekiplerimizce kullanıma hazır olarak montajlanıp müşterilerimize güvenle teslim edilmektedir.

Çelik ev estetik uygulamalara imkan sunan yapısıyla konforlu göz alıcı mekanlar sunmaktadır. Çelik ev dış kaplaması isteğe bağlı olarak alüminyum kompozit kaplama, cam cephe kaplama, ahşap kaplama, dekoratif taş kaplama, yalıpan kaplama, siding kaplama gibi uygulamalara imknan sunmaktadır.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail