Установка 3 окремих збірних будинків в Азербайджані

Установка 3 окремих збірних будинків в Азербайджані

Завдяки безлічі переваг, будинки швидкого спорудження, які вироблені із застосуванням технологій нового покоління, продовжують користуватися все більшим попитом у багатьох країнах.

Наша компанія реалізувала в Азербайджані ще один новий проект по будівництву готових будинків заводської збірки. У столиці Азербайджану Баку ми здали щасливим родинам в експлуатацію під ключ три окремих будинку. Всього лише за 20 днів була завершена зборка готових будинків з ЛСТК, вироблених з використанням нових технологій в індустрії швидкомонтованого будівництва.

 

На стадії проектування замовниками було віддано перевагу одноповерховим моделям швидкомонтованих будинків. Перший будинок має планування 3 + 1 і займає площу 87 квадратних метрів, планування другого - 2 + 1 з площею 64 квадратних метра, і третій - 2 + 1 з площею 45 квадратних метрів. У всіх готових моделях будинків Кармод ретельно продумані просторі інтер'єри максимальної площі.

 

Будинки на базі легких сталевих тонкостінних конструкцій, мають відмінну ергономіку, оскільки в них немає масивних бетонних перекриттів, які звужують інтер'єр, як це спостерігається в класичних моделях будівель.

Швидкобудуюємі будинки повної заводської готовності, які були виготовлені на сучасної лінії виробництва швидкомонтованих будинків, були доставлені двома фурами на місце збірки в Баку. Стіни, покриття, елементи даху, двері, вікна, стінні блоки і перекриття, електропроводка, системи каналізації та водовідведення, освітлення і водопостачання - все було доставлено наземним транспортом в Баку, виключивши необхідність використання інших будівельних матеріалів на місці зведення готових збірних будинків.

 

Наші бригади приступили до монтажу каркасних будинків заводської збірки і здали їх в експлуатацію під ключ через 20 днів з дня доставки.  В якості зовнішнього покриття швидкомонтованих каркасних будинків в Азербайджані було застосовано фасадне декоративне покриття з візерунком під камінь таконіт.  Це покриття з фасадних ЦСП плит збільшило теплоізоляцію каркасного будинку, стіни якого також утеплені ізоляційним матеріалом високої щільності між спеціальними плитами стінних панелей. Додаткове фасадне покриття довело енергозбереження до ідеального рівня.

 

Швидкомонтовані модульні будинки - прекрасне вирішення житлової проблеми Карабаху.

Беручи до уваги швидкість каркасного будівництва, можливість будувати в будь-який сезон року, будь-то взимку або влітку, довговічні швидкобудуюємі будівлі - одна з кращих моделей будинків, яку можна вважати за краще для проектів готового житла в Карабаху.

Екологічно дружні швидкомонтовані будинки сприяють збереженню екологічно чистого навколишнього середовища. Практично всі матеріали, які використовуються в готовому будинку, складаються з сировини, що переробляється.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail