Güvenlik Kabini
KARMOD EKONOMİK KABİN ÇEŞİTLERİ EKONOMİK WC-DUŞ

Karmod Ekonomik güvenlik kabini ve wc-duş kabini en büyük avantajı düşük maliyetli ve kolay taşınabilir özelliklere sahip olmalarıdır. Karmod ekonomik güvenlik kabini cam elyafı takviyeli polyester malzemeden tek cidarlı ve izalasyonsuz olarak üretilmektedir.Karmod Ekonomik kabin çeşitleri;
1-Tek kişilik güvenlik kabini
2-Tekli ekonomik wc kabini
3-Tekli ekonomik duş kabini

KULLANIM ALANLARI
Bekçi kulübesi,Ofis kabin,Otopark kabin,Wc kabini, Duş kabini,Gişe kabin ,Büfe kabin, Güvenlik Kabin, Wc-Dduş Kabin,İkinci el kabin.Güvenlik Kabin Sistemleri Karmod Güvenlik kabinlerimiz şık görümü, potatif oluşu, kullanım ve montaj kolaylığı, ısı ve ses yalıtımı gibi bir çok özelliklerinden dolayı tercih edilmektedir. Mikrobiyolojik güvenlik kabini içindeçalışma:Mikrobiyolojik güvenlik kabini kullanımı ile aerosollerin yadaman iplüsyonlar sırasında yanlışlıkla yada birkaza sonucu çıkabilecek diğer infektesolunum yolu partiküllerinin inhalasyonundan çalışanların korunması amaçlanır. Ayrıca çalışmayı da oda havasındaki kirletici etkenlerden korur. Klas II mikrobiyolojikemniyet kabini kullanılmalıdır. Ayrıca çalışmaesnasında hepa filtreli yüz veya ağız-burunmaskesi kullanılır. Mikrobiyolojik güvenlik kabini içinde infekte materyalile yapılacakmanipülasyonlar için öneriler önlemler veteknik prosedürler aşağıda verilmiştir.
Modüler panel sistem polyester güvenlik kabini üretiminde lider marka Karmod ABD’den İngiltere’ye Yeni Zellanda’dan Sibirya’ya, Somali’den Irak’a dünyada 70’in üzerinde ülkede güvenle kullanılmaktadır. 150x150 cm’den başayıp 270x750 cm’ye kadar standart güvenlik kabini üretimi yapan Karmod geniş güvenlik kabini üretiminde 50 metrekareye kadar kapalı mekanlar sunmaktadır.
Yüksek teknoloji kullanılarak benzerlerinden farklı bant sistemiyle üretilen Karmod güvenlik kabinlerinde kalite maksimum düzeydedir. Karmod güvenlik kabini panel sistem üretimle fabrika montajı ile hazır olarak sevk edildiği gibi, nakliye kolaylığı açısından demonte olarakta üretilmektedir.

Karmod güvenlik kabini, kamu binaları özel güvenlik kabini, fabrika güvenlik kabini, site güvenlik kabini, jandarma ve polis noktası güvenlik kabini, hastane güvenlik kabini, okul güvenlik kabini, askeri nizamiye güvenlik kabini, sağlık tesisi güvenlik kabini, gümrük güvenlik kabini, spor tesisi güvenlik kabini, turist information, Kabin – danışma kabini vb. amaçlar için güvenle kullanılmaktadır.

Sosyal Medya'da Karmod