Güvenlik Kabini Antalya

Güvenlik kabini üretiminde Türkiye’nin Dünyaya açılan markası Karmod Antalya'da güvenlik kabini ürünlerinin satışına başladı. Karmod mobo kabin yüksek izolasyonuyla Antalya’nın sıcak yaz ikliminde veya Torosların kış soğuğunda kolay iklimlendirme özelliği ile öne çıkıyor. İyi izolasyonlu yapı özelliği ile ısıtma veya soğutma çok kolay.

Karmod’un Aksu ilçesinde bulunan satış ofisinden direk satış yapıldığından nakliye avantajına da sahip. Kullanıma hazır mobo kabinler yerinden hemen teslim alabilrsiniz.

 

Dünyada ilk kez bant sisteminde teknolojik hatta üretilen Karmod kabin ürünleri satıştan ofis çözümlerine, güvenlikten şantiyeye, wc duş çözümlerine kadar bir çok alanda kullanım özelliğine sahip. Hazır büfe çözümlerimiz İstanbul Halk Ekmek başta olmak üzere Türkiye genelinden çok sayıda belediyenin halk ekmek satış noktalarında hizmet veriyor. Bekçi kulübesi modellerimiz özel güvenlikten polis noktalarına, avm’lerden otoparklara çok sayıda mekanda kullanılıyor. Portatif tuvaletler ve duşlar da üreten Karmod engelli wc, alaturka, klozet gibi altermatif ünite modelleriyle elektrik tesisatından suya tüm detaylarıyla kullanıma hazır yapıları beğeninize sunuyor.

Karmod - Antalya Şube
Telefon: 0 242 463 15 55 - 0 533 962 01 25
E-Mail: [email protected]
Adres: Güzelyurt Mah. Serik Cad. No:144
(Soğucak Su Mevki) Aksu / Antalya
Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail