Güvenlik Kabini Antalya

Karmod Güvenlik Kabini Antalya’nın turizmde öne çıkan lüks otelleriyle beraber çok sayıda özel güvenlik noktasında kullanılıyor. G-20 Türkiye zirvesinin yapıldığı Antalya Regnum Karya Otel, Limak Lara Deluxe Hotel, Antalya Kemer’de yer alan Limak Limra Hotel, Belek’te bulunan Limak Atlantis Deluxe Hotel ve Limak Arcadia Sport Resort Hotel Karmod güvenlik kabini kullanan turizm işletmelerinden öne çıkanları. Aynı zamanda, Antalya seyyar tuvalet çözümleriyle Karmod hazır WC ürünleri Konyaaltı ve Lara plajlarında tercih edilmiştir.

Turizm sektöründe dünyanın önde gelen merkezlerinden olan Antalya otellerinin bekçi kulübesi yapılarımızı tercih etmesindeki en önemli etken güvenlik personeline kullanıma hazır konforlu görev alanları üretmemizden kaynaklanıyor. Bekçi kulübesi Antalya’da tercih gören bir diğer alan ise tohum firmalarıdır. Tohum tedarik veya ıslahı yapan bu firmalar satış ofislerinde ve tohum depolama ofislerinin güvenlik kabininde Karmod markasını özellikle tercih etmektedirler.

 

Polyester kabin üretiminde Türkiye’nin Dünyaya açılan lider markası Karmod, güvenlik kulübesi taleplerine daha iyi cevap verebilmek amacıyla 2017 yılında Antalya Satış Ofisi’nin açılışını gerçekleştirerek hizmete almıştır. Burada ve iletişim sayfamızda yer alan satış ofisi iletişim bilgilerinden müşteri temsilcilerimize ulaşarak bekçi kulübesi Antalya özel kabin fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Karmod’un Aksu ilçesinde bulunan satış ofisinden avantajlı Antalya kabin fiyatlarıyla yerinde satış yapıldığından nakliye avantajına da sahip. Kullanıma hazır mobo kabinleri hemen teslim alabilrsiniz.

 

Bekçi Kulübesi Antalya için en iyi konfor

Yaşam alanı tasarım üstünlükleriyle beraber CTP yeni nesil teknoloji ile modern tesislerde bant sisteminde üretilen Karmod bekçi kulübesi Antalya kullanımları için en iyi konforu sunuyor. Karmod modüler kabin panelleri profesyonel üretim teknikleriyle tam yoğunlukta hammadde kullanımıyla imal edilir. Paneller uzun ömür dayanım mukavemeti ve pürüzsüz parlak yüzey veren jelkot uygulaması sonra özel tam zamanlı fırınlanarak hazırlanır. Yüksek dansitede tam yoğunlukta dengeli poliüretan dolguya sahip paneller jelkot kaplaması ve özel fırınlama sonrası yalıtım değeri olarak mükemmel seviyeye ulaşır.

 

Yüksek izolasyona sahip yalıtımlı duvar ve çatı panelleri Karmod uzmanlığı ile bir araya getirilerek birleşim yerlerinde tam sızdırmazlık uygulamaları gerçekleştirilir. Özgün tasarımı ve parlaklığıyla konulduğu yere kalite katan Karmod polyester kabin yalıtımıyla içinde görev alan personele konforlu mekan hazırlar. Yalıtımıyla Antalya’nın kavurucu yaz sıcağında sağladığı iç mekan serinliği ile enerji tasarrufu sağlar. Sızdırmaz Karmod kabin, Antalya’da özellikle Kasım – Mart döneminde gerçekleşen yoğun yağışlı ve fırtınalı havalarda aynı konfor sunumunu sürdürür.

 

Sıraladığımız yalıtım üstünlükleriyle Karmod bekçi kabini yüksek izolasyonuyla Antalya’nın sıcak yaz ikliminde veya Torosların kış soğuğunda kolay iklimlendirme özelliğine sahip. İyi izolasyonlu yapı özelliği ile ısıtma veya soğutma çok kolay, çok tasarruflu.

 

Dünyada ilk kez bant sisteminde teknolojik hatta üretilen Karmod kabin ürünleri satıştan ofis çözümlerine, güvenlikten şantiyeye, wc duş çözümlerine kadar bir çok alanda kullanım özelliğine sahip. Hazır büfe çözümlerimiz İstanbul Halk Ekmek başta olmak üzere Türkiye genelinden çok sayıda belediyenin halk ekmek satış noktalarında hizmet veriyor. Bekçi kulübesi modellerimiz özel güvenlikten polis noktalarına, AVM’lerden otoparklara çok sayıda mekanda kullanılıyor. Portatif tuvaletler ve duşlar da üreten Karmod , Antalya seyyar tuvalet ve WC kabin ihtiyaçlarına özel alaturka, klozet, duş, engelli wc gibi alternatif ünite modelleriyle elektrik tesisatından suya tüm detaylarıyla kullanıma hazır yapı çözümleri getiriyor.

 

Karmod - Antalya Şube
Telefon: 0 242 463 15 55 - 0 533 962 01 25
E-Mail: [email protected]
Adres: Güzelyurt Mah. Serik Cad. No:144
(Soğucak Su Mevki) Aksu / Antalya
Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail