Güneş Enerjisi Paneli Kabini

Güneş Enerjisi Paneli Kabini

Dünyanın çevreye zarar vermeyen en güvenilir enerjisi solar teknoloji GES enerji sistemini Karmod kabin ürünlerine taşıdık Güneş Enerjili Kabini kullanıma kazandırdık. Karmod Ar-Ge’sinde geliştirilen yeni sistemle kullanıma hazır sunulan tüm modüler kabin modelleri, özel solar panelleri yardımıyla güneşin sürekli ışık saçan tükenmeyen enerjisinden yararlanılarak ana bebeke bağlantılarına gerek duyulmadan çevre dostu enerjiyle buluşuyor.

İster şehirde ister doğada nerede olursanız olun CTP sistemli Karmod polyester kabinin tükenmeyen enerjisiyle size yetecek. Bazen uçsuz bucaksız deniz sahillerinde, bazen bir Karadeniz yaylasında bazen de Torosların yamacında güneş enerjili kabin sizi mutluluğa taşıyacak, neşelendirecek, keyfinize keyif katacak. Karmod kabinle dolunay olmayan en karanlık ıssız gecelerde bile ışığınız yanacak, cep telefonunuz, bilgisayarınız veya tabletiniz şarj olacak.

Solar panel sistemiyle GES enerji üretimi için güneş ışığı olmadan gün ışığı yeterli. Yani açık veya koyu bulutlarla kapalı hava durumu sistemi etkilemiyor. Her durumda sabahın aydınlığıyla enerji üretimi başlıyor tam akşam karanlığının çökmesine kadar depolanıyor.

 

Çevre dostu güvenlik kabinine eko sistemi koruyan enerji yakışır

Karmod kabin çevre koruması ÇED raporlarıyla kanıtlanmış en düşük karbon salınımı ile gerçekleştirilen üretim sistemiyle sürdürülebilir çevre politikalarının ve çevre değerlerinin korunmasının en büyük destekçilerindendir.

Karmod bu desteğini, GES sistemiyle üretilen enerjiyle ihtiyacını doğaya zarar vermeden karşılayan güneş enerjili güvenlik kabini modelini geliştirerek tekrar ortaya koymuştur. Bu gelişimle Karmod GES enerji üretiminin sağladığı çevre değerlerinin korunması faydalarıyla beraber en ekonomik enerji üretim avantajlarını güvenlik kabinlerine taşımış oldu.

GES enerjili Karmod polyester kabin ürünlerindeki enerji kullanım tercihiyle ozan tabakasında yaşamsal ciddi hasar oluşturan sera gazı salınımına son verirken çevreye zarar veren fosil yakıtların kullanımını sonlandırıyor.

İlk kurulum maliyeti dışında üretim maliyeti bulunmayan GES sistemini ürünlerine taşıyarak bedava ve zararsız sürekli elektrik üretiminin önünü açıyor. Tükenmeyen enerji kaynağını istihdam maliyeti olmadan ekonomik olarak yapılarıyla buluşturuyor. Bu yenilikçi sistemle Karmod güvenlik kabini doğal yaşam alanlarına hiç zarar vermeden eko sistemi koruyor.

 

Pratik kullanımda kolay enerji üretimli sistem Karmod kabinde

Gün ışığıyla otomatik olarak sessiz, gürültüsüz ve hiç zararsız enerji üretimine başlayan Güneş Enerjili Kabin, yapının çatı üzerine kurulan sistemle ortalama 10 saat içerisinde akü şarj edilebilmektedir. Şarj edilen akü kabinin gecelik elektrik ihtiyacını karşılamaktadır. Kabin Güneş Enerji sistemiyle kabin büyüklüğüne göre daha fazla enerji üretim imkanı da sağlamaktadır.

 

Yeniliklerin öncüsü Karmod Kabin hayatın her alanında yanınızda

Çevreci yeni nesil üretim teknolojisi ile imal edilen her biri modern tasarımlı Karmod kabinler üstünlükleriyle hayatın her alanında yanınızda. Yüksek yalıtımıyla sıcak veya soğuk havalarda iklimlendirme kolaylığı sağlayan Karmod polyester kabinler başta bekçi kulübeleri olmak üzere hizmet sunum ve satış büfelerinde, ofis binalarında, seyyar tuvalet ve duş kabin tercihlerinde, şantiye yemekhane binaları gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail