Giresun Prefabrik Evler

Karmod olarak Tüm Türkiye illerimizde olduğu gibi Giresun ilimizin de iklim özelliklerine göre tasarım ve üretim prosesi uzmanlarca hazırlanmış Giresun prefabrik evler üretiyoruz. İlimizin iki farklı bölgesinin aynı anda yaşadığı Karadeniz ve karasal iklim özelliklerine uygun prefabrik hazır ev modellerimiz kaynaksız vidalı sistem teknoloji ile yüksek ısı izolasyonuyla üretilmektedir.

Dünya fındık üretiminde lider olan Giresun çok gündeme gelmese de kirazıyla da meşhur. Bir yüzü Karadenize diğer tarafı Doğu Anadolu’ya bakan ilimizde iki iklim tarzı yaşanır. İl merkezinin de yer aldığı Karadeniz şeridince yağışlı bir iklime sahip Giresun, iç bölgelerde yeralan Şebinkarahisar, Alucra ve Çamoluk ilçelerinin bulunduğu bölgelerde karasal iklimin özelliği olarak kışları soğuk yazları sıcak bir hava hakimdir.

Karmod 2013 yılında Alucra ilçemizde Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü ‘Barınma Yardımı’ kapsamında Alucra Kaymakamlığı’nca yaptırılan 23 adet sosyal evi kısa sürede tamamlayarak kullanıma hazır teslim etti. 23 adet ev Alucra’nın farklı köylerinde kuruldu.

Karadeniz şeridindeki Bulancak, Espiye, Eynesil, Görele olsun veya iç kesimde karasal iklim özelliğindeki Alucra, Çamoluk ve Şebinkarahisar olsun Giresun prefabrik evlerinin markası Karmod’tur.

Sosyal Medya'da Karmod