Gaziantep Konteyner Fiyatları

Modellerimizi görmek için Konteyner'i tıklayınız.

125 bine varan çalışanıyla örnek bir organize sanayiye sahip Gaziantep, Ortadoğu’nun üretim merkezi. Gıda maddeleri üretimiyle beraber özellikle halıda lider konumda. Türkiye halı ihtiyacının yüzde 80’i Gaziantep’te üretilen halılardan sağlanıyor.

Konteyner Gaziantep’te tercih edilen önemli yapı modelleri arasında yer alıyor. Gerek kamu projeleri, gerekse konut projelerinin şantiye yapılarında tercihi Konteyner modeli oldu. Suriye krizi ile oluşan iç savaş sonrası Hatay, Kilis ve Şanlıurfa ile beraber Gaziantep’e de çok sayıda Suriyeli mülteci sığınmak durumunda kaldı. Yaşanan bu insani krizde Suriyeli mültecilere iyi bir ev sahipliği örneği gösteren Gaziantep halkı özellikle teşekkürü hak ediyor. Suriyeli mültecilerin kullanımı için çok sayıda konut amaçlı yerleşim ünitesi konteyner modeliyle hazırlanarak sığınmacılara sıcak yuva oldu.

konteyner

Gaziantep’teki gelişime paralel olarak kentte her geçen gün yeni projeler gündeme geliyor.  Güneydoğu bölgemizin en büyük Türkiye’nin dördüncü büyük sağlık kampüsü olan 1875 yataklı sağlık kampüsü ilimize yapılıyor.  Hastane okul gibi kamu projeleriyle beraber Antepia, Akkent Bahçeşehir ve Florya, Okan Towers, Ardıç Evler, Asce Beykoz Konutları, Burj Antep konut ve otel projelerinin şantiye yapılarında yine konteyner ofis ve şantiye yapıları kullanılmaktadır.

Şantiyelerin zor çalışma ortamları ile mülteci kamplarının zor şartları düşünülerek hazırlanan Karmod Yeni Nesil üniteler işçi kamplarından mülteci kamplarına zinde mekanlar içeriyor. Ofis, yatakhane, yemekhane, laboratuvar, mescit, hastane, aile sağlık merkezi, mülteci barınma ünitesi gibi çok sayıda mekan ihtiaycı için güvenle kullanılıyor. Karmod yeni nesil kaynaksız vidalı üretim sistemiyle 1 tırla tam 8 ünite yani 168 metrekare yapı taşınabiliyor.

Kaliteli teknolojik hızlı seri üretimi, hızlı ve kolay kurulumu, ekonomik fiyatı ve kolay nakliye avantajlarıyla Karmod yeni nesil konteyner Türkiye’nin tercihi.

YENİ NESİL DEMONTE KONTEYNER TANITIM VİDEOSU

Sosyal Medya'da Karmod