1986 yılından bugüne uzmanlığı ve prefabrik yapı sektöründeki öncülüğüyle Karomd projelerinin resim ve videolarını bu galeriden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Markamızın 120’yi aşkın ülkede gerçekleştirdiği hayatı kolaylaştıran uzun ömürlü, güvenli ve hızlı kuruluma sahip yapılarını buradan görerek inceleyebilirsiniz. Prefabrik şantiye yapılarından toplu konut projelerine, hibrit çelik yüksek katlı binalardan yönetim ofisi projelerine, güvenlik yapılarına tamamladığımız projelerin önemli hikayeleri burada.

Havaalanı inşaatından zorlu maden sahalarına, Dünyanın önde gelen enerji tesislerine yeni nesil hızlı kurulumda şantiye ve ofis yapılarımızla çözüm ortağı olduk. Azerbaycan’dan Türkiye üzerinden Avrupa’ya uzanan Şahdeniz2 doğal gaz projesinin şantiye yapılarımızı tercihi bizi heyecanlandıran önemli çözümlerimizden biri. Yine bunun gibi İstanbul havalimanının ilk şantiye yapılarını kurduğumuz önemli proje örneklerine bu galeriden ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin ilk nükleer santrali Akkuyu NGS projesine özel kurduğumuz işçi şantiye yerleşkesi yapılarımızın fotoğraf ve videoları yine burada.

Karmod organizasyonuyla rekor sürelerde tamamlanan toplu konut projelerinin görsel hikayesine de bu linkten ulaşarak inceleyebilirsiniz. Irak’ın başkenti Bağdat ve Kut şehirlerinde şu an 10 bin kişinin yaşadığı toplu konut projesini 7 ay gibi rekor bir zamanda üreterek tamamladık. Toplu konutlarla kalmadık projeyi sosyal donatılarıyla tam anlamda donattık. Spor salonları, şehir idari binaları, sosyal tesislerle modern konut projelerinin güzel bir örneğini sunduk.

Kongo’da gerçekleştirdiğimiz toplu konut projemizin başarı hikayesini de buradan gözlemleyebilirsiniz. Kongo Demokratik Cumhuriyeti’nin başkenti Kinşasa ve ülkenin doğusunda yer alan Mbuji Mayi şehirlerinde 1200 konutluk dev projeyi 90 günde tamamladık. Bu proje ile prefabrik yapı sistemiyle modern yeni nesil toplu konut projelerinin nasıl hızla tamamlanabildiğini gözlemleme keyfi yaşayacaksınız.

Konteyner yapılarımızla insanlığa zor zamanında umut oluşumuzu ve acil ihtiyaç duyulan okullar kısa sürede nasıl inşa edilebildiğini görebilirsiniz. Van, Bingöl ve Elazığ depremlerinde hızlı kurulumla acil yerleşim konutları kurduk. Suriye başta olmak üzere dünyanın bir çok noktasına mülteci kamplarını hızla hazırladık. Fransa’da 16 derslikli Simone Veil okulunu 40 günde, yine bu ülkede başkent Paris’te 10 derslikli ve özel kaplamalı Muriel-Hurtis Okulu Projesini 60 günde tamamlayışımızı inceleyebilirsiniz. İstanbul Sultangazi ilçesinde 19 derslikli iki katlı 1960 m2 büyüklüğe sahip Nadide Ahmet Tütüncüoğlu İlk ve Ortaokulu binasını tamamen çelik sistemle 72 gün gibi rekor sürede tamamladık. Yine UNICEF işbirliğiyle Nijerya’nın çatışmalarla gündeme gelen Borno Eyaleti’nde kurduğumuz mobil konteyner okulları, Libya mobil okul projesinin resimlerine ulaşabilirisiniz. Fransa’da 1 günde kurduğumuz Covid19 test poliklinik binasını, İstanbul’da Kanuni Sultan Süleyman Devlet Hastanesi Poliklinik binası gibi çok sayıda proje resmini galeri kısmında bulabilirsiniz.

Şantiye binalarından okul ve hastanelere, konuttan ekmek satış büfelerine, yönetim ve ofis binalarına kadar çok sayıda ürünün resim ve videoları galeri bölümünde incelemenize özel.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail