Güvenli Kulübesi Ankara

Güvenlik Kulübesi Ankara satış ofisimiz Esenboğa Havaalanı protokol yolu üzerinde bulunmaktadır. Pursak’lar ilçesindeki kabin satış ofisimizde Ankara ile beraber Çankırı, Kırşehir, Kırıkkale, Yozgat, Eskişehir, Konya gibi illerimize kabin satışı gerçekleştirilmektedir.  Kabinlerimizin en önemli avantajı kullanıma hazır olarak sevk ediliyor olması. Elektrik tesisatı ve armatürleri, wc’li ürünlerde temiz ve atık su tesisat ve armatürleri kullanıma hazır müşteriye sunulmaktadır.

 

Üç metrekareden başlayarak elli metrekareye varan ölçülerde güvenlik klübesi üreten Karmod ürünleri bugün Dünyanın 100’e yakın ülkesinde kullanılıyor. Sadece Ankara’da veya Türkiye’de değil Karmod Kabin ürünleri İngilizler’in dev futbol klüba Manchester United’le beraber Fransız futbolunun önde gelen takımlarından PSG Paris Saint Germain’in bilet satış kabinleriyle beraber kurumsal ürün satan stor mağazalarının yapı tercihi oldu.

Polis ve jandarma emniyet noktalarıyla beraber günümüzde önemli bir sektör haline gelen özel güvenlik firmalarının personel barınmalarında yine Karmod kabinler tercih ediliyor. Başbakanlık, Bakanlıklar, Genelkurmay Başkanlığı’nın güvenlik noktalarıyla beraber Ankara Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek satış kabinlerinde de Karmod kabin tercih edildi.

Karmod Güvenlik kabinleri yaz veya kış dört mevsim iklim şartlarında kolay iklimlendirmesiyle öne çıkıyor. Kabin içine klima veya elektrikli ısıtıcı monte edildiğinde çok kolay şekilde ısıtma veya soğutma yapılabiliyor.

Wc modelli güvenlik kulübelerimiz kullanım ergonomisi sunuyor. Wc üniteleri ayrı kapıdan girişli olabildiği gibi içten bölmeli de üretilebilmektedir. Ünite tercihlerinde alaturka yer taşı veya alafranga klozet kullanılabilmekterir. Ayna, sabunluk, askı gibi aksesuarlar standart olarak ünitelerde yer almaktadır.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail