Güvenlik Bekçi Kulübesi Antalya

Güvenlik Bekçi Kulübesi Antalya’da çok kolay tedarik edebileceğiniz önemli bir adres var: Karmod Satış Ofisi. Dünyanın 100’e yakın ülkesinde ürürnleri bulunan Karmod Antalya’nın Aksu ilçesinde kabin ve diğer ürünlerini sergilediği bir showroom açtı. Antalya’nın Alanya çıkışında Soğucaksu Mevkiindeki showromda güvenlik kabinlerinin çok sayıda kullanıma hazır modelini yakından inceleyerek görerek satınalma yapabilirsiniz.

Karmod kabin Antalya’nın turizme hizmet eden önde gelen otellerinin güvenlik kulübesi tercihi oldu. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kabin tercihinde de Karmod var.

Karmod’un kullanıma hazır üretim gerçekleştirdiği kabinleri güvenlikte tek kişi kullanımından başlayarak çok sayıda güvenlik personelinin görev alacağı tarzda büyük ebatlı kapalı mekanlar sunulmaktadır.

Hazır güvenlik ofislerimiz tek odalı sade planla beraber oda bölmeli modellerde de üretim yapılmaktadır. Güvenlik personelinin veya misafirlerin kullanabileceği tuvalet üniteli kabin modellerimiz de bulunmaktadır. Wc modellerimiz müşteri tercihlerine göre alaturka yertaşı veya alafranga klozet üniteli planlarda üretim yapılmaktadır. Karmod güvenlik kulübelerinin en önemli üstünlük özelliği kullanıma hazır olarak sevk ediliyor olmasıdır. Acil güvenlik kabini ihtiyaçlarınızda stokta bulunan ürünlerden Antalya Aksu showromumuzu arayarak hemen tedarik sağlayabilirsiniz

Sosyal Medya'da Karmod