Yeni nesil ofis binalarımızla tanışın kazançlı çıkın

Modern mimari tasarımları, hızlı üretim ve kısa sürede kullanıma hazır kuruluma sahip Karmod yeni nesil ofis binalarıyla tanışın kazançlı çıkın. Üstelik yüksek yapı güvenliğindeki modern ofislere en avantajlı bütçe imkanlarıyla sahip olun. Hafif çelik sistemle kısa zamanda inşa edilebilme avantajına sahip ofis binaları birçok alanda tercih ediliyor. Merkez yönetim binaları, bölge müdürlük ve hizmet binaları, fabrika yönetim ofisleri, satış ve lansman ofis binaları yapının en çok tercih edildiği kullanım yerleri arasında bulunuyor. Nakliyat ve lojistik hizmet ofisleri, oto galeriler, kurumsal satış ve zincir mağaza konseptleri ofis binalarımızın diğer tercih edildiği alanlar.

Marka konut projelerinin tanıtım ofis tercihi

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa gibi büyükşehirlerde gerçekleştirilen marka konut projeleri lansman ve satış ofislerinde prefabrik ofis binalarını tercih ediyor. Modern tasarım, kısa zamanda modern tesislerde üretim ve yerinde hızlı kurulumla ofis sahibi olmak marka projelerin işini kolaylaştırıyor. Kendileri müteahhitlik yapı firması olmalarına rağmen satış ve tanıtım ofislerinde prefabrik yapı modelini tercih ediyor. Bunun en önemli nedeni hazır sistem ofis binalarının çok sayıda avantaja sahip olması. Öncelikle tek, iki veya üç katlı ofis yapılarında prefabrik sınırsız tasarım özgürlüğü sunuyor. Tasarlanan yapı birkaç gün gibi kısa sürede modern tesislerde üretiliyor. Devam eden ana proje nedeniyle şantiye alanındaki iş makinesi kargaşasında sorunsuz bir ofis binası kurulum avantajı yaşatıyor. Tek araçla ofisin kurulacağı alana taşınan bina kaynaksız sistemle cıvata somun ve geçmeli olarak hızla kurulum yapılıyor. Henüz ilk günkü çalışma sonunda ofis genel hatlarıyla ortaya çıkıyor. Birkaç gün içerisinde boyasına kadar tamamıyla kurulumu tamamlanan prefabrik ofis aynı gün hizmete alınabiliyor. Kısa sürede kurulumla hem zamandan hem bütçeden kazandırıyor. Üretimin başladığı gün satış ekiplerinizi hemen organize ederek anında tanıtım ve satışa başlayın. Lansman ofisinizi dert etmeyin. Karmod kursun siz marka projenize odaklanın. Ofis içerisine ekipleriniz ve müşterileriniz için renkli mobilyalarla donatarak çok daha cazip hale getirebilirsiniz. Proje maketinizi yaptırarak özel masa üzerinde müşterilerinize seçim yapma kolaylığı sunabilirsiniz. Katalogla beraber ofise yerleştireceğiniz video ekranlarda projenizin görselliğini tüm ayrıntılarıyla sergileyebilirsiniz.

Kurumsal satış mağazalarınızı kısa sürede hizmete alın

Karmod prefabrik ofis binaları güvenli hızlı üretim ve kurulum avantajıyla yatırımları kısa sürede kara dönüştürmenin en kolay yolu. Bu nedenle çok sayıda önde gelen yatırımcı pratik kurulumuyla modern ofis binalarını tercih ederek em zamandan hem de bütçeden kazançlı çıkıyor. Kurumsal kimlik konseptlerine uyumlu tasarımda yeni nesil ofis binalarını tercih ederek amortisman giderlerini en aza indiriyorlar. Aynı anda istedikleri kadar mağazayı açılışa hazır hale getirerek hemen ürün satışlarına başlayarak yatırımlarını aynı gün kara dönüştürmeye başlıyorlar.

Sosyal Medya'da Karmod

Bizi
arayın

E-mail